Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg kérdés! Szerelmi bánatbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Szerelmi bánatból gyógyulás?

Figyelt kérdés
Három hónapja szenvedek egy pasi miatt akivel személyesen csak egyszer találkoztunk de szerencsétlenségemre bele szerettem.El szeretném felejteni,mindent megteszek de nem tudom egyszerűen túl tenni magam.Nem kivánom őt mégis minden pillanatban körülötte forog az összes gondolatom,egyszerüen nem tudok koncentrálni a hétköznapi teendőimre.Nagyon rossz lelki állapotban vagyok emiatt,kicsit depresziós is.Pszihólogust nem szeretnék felkeresni mivel rosszak a tapasztalatom velük szemben.Aki átment hasonló helyzeten,hogy lábalt ki ebből az állapotból?Az értelmes válaszokat előre köszönöm

2015. ápr. 29. 18:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Középkorú férfi vagyok,5 honapja ismerkedtünk meg.
2015. ápr. 29. 18:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Van különbség hetero és homo szerelmi bánat közt? Amúgy idő, és foglald el magad.
2015. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi köze a melegséghez.
2015. ápr. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak nem meleg oldalrol mondom....

Jatszal sokat a NFS Most Wanteddel meg a Godfatherrel.


Fel eve ezt nyomom szerelmi banatra.

2015. ápr. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!