Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Néhány pasi miért nem tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány pasi miért nem tudja szerintetek elfogadni, hogy a leszbikus nőknek nem kellenek?

Figyelt kérdés

2017. nov. 29. 14:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

13/13 Időpont ma 02:49


Na mi van, csak nem betalált?? :D

2017. dec. 1. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Haha, lehet hogy tahókámat már lekoptatta egy csomó csaj, nem is csoda.. Nem vagyok leszbi, de az ilyen suttyókat elhajtanám, akkor is ha nem lenne más pasi az országban.... :D
2017. dec. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális, hogy a leszbikus nők ennyire pasigyűlölők. Borzasztó amit itt némelyek előadnak.
2017. dec. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ácsi-ácsi. Nem vagyok férfi gyűlölő, hanem hülye ember gyűlölő. :D Most épp a férfi hülyékről van szó (ettől függetlenül a női megfelelőjük is létezik)
2017. dec. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Az miért gyűlölködés ha egy leszbi nincs oda a gyönyörűségtől, ha zaklatja egy pasi? Netán tapsikolnia kellne gyönyörűségesében, hogy "leszbi ku.rvának" hívják? Mint ahogy törölt kommentelő tette?
2017. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
13-as! Ha nézed az én esetem: 17 évesen egy kora nyári este mentem haza (még nem volt 8 óra) amikor négy csávó leütött, és sorban megerőszakolt. Még szűz voltam. Kórház, rendőrség, tárgyalás. Ráadásul még teherbe is estem, igy az abortusz szépségét is megismerhettem. Csoda hogy leszbi vagyok? És csoda hogy irtózom a pasiktól? Ja, meg azoktól akik majd privátban ostromolnak, hogy majd ők ...
2017. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom ami veled történt utolsó. Azt is, ha ezért férfigyűlölő lettél, amit — mint traumatikus esetet — megértek.
2017. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!