Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért hiszi azt itt sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt itt sok leszbikus, ha valaki segédeszközt haszná az már nem is leszbikus?

Figyelt kérdés
2017. nov. 27. 13:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

Mert az van amit az egyik válaszoló is írt hogy a férfiak agyában a vibrátor dildo használata egyenlő azzal hogy farokpótlás. És ez sajnos nem csak a férfiak fejében van így. Sok nő úgy érzi ha beengedne az ágyába egy ilyen eszközt akkor ezzel a férfiakat igazolná hogy ő rejtetten farokra vágyik pedig dehogy is!


ahogy az egyik válaszoló is írta a hüvely minden nőnél egy érzékeny rész amibe passzol valami hengeres dolog


Most nem azt mondom hogy annnnnyira szükséges két nő együttlétébe ilyesmi. nem létszükség. de néha alkalmanként miért ne lehetne benne ilyesmi is? csak a fantázia szab határt hogy mi történhet. Nem kell mereven elzárkózni valamitől ami akár jó is lehet. egyszer élünk ki kell próbálni mindent amiben csak egy kis esélyt látunk hogy örömöt lelünk benne. persze ez csak az én véleményem nyugodtan le is pontozhattok megszoktam :)


23/L

2017. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó válaszolóval egyetértek.


Bemásolom ide is egy másik kérdéshez írt válaszom, ha már úgy is ide is kapcsolódik.


Én nem tartom magam biszexnek attól, mert feldobjuk egy-két dologgal néha az együttléteket, soha nem volt pasival egyikünk sem, és soha nem tudnék egy pasit sem kívánni, sőt undorodom, ha rágondolok.

Attól, mert használunk mondjuk felcsatolhatóst néha én arra is úgy gondolok, hogy a barátnőmhöz tartozik és akkor is ő csinálja, vele fekszem le, nem úgy, hogy az egy farokpótlék lenne..

A lényeg, hogy mindenki találja meg, hogy mi a jó neki és a párjának, sokáig én is viszolyogtam egyébként pl. a felcsatolhatóstól, de aztán úgy gondoltam egy próbát megér és nem kell úgy gondolnom rá, hogy az bármilyen formában kapcsolódik egy pasihoz, hanem a barátnőmhöz kötöm az élményt és végül is nekünk bejött.


De, ha valaki ez miatt nem tart leszbikusnak az sem érdekel különösebben. Elég, ha én és a párom tudjuk magunkról, hogy nekünk biztosan nem kell pasi soha az életben, és az is mindenkinek a saját dolga, hogy ki hogyan éli meg a másikkal az együttléteket..

2017. nov. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ott a pont utolsó 😀 adom a válaszod
2017. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
18%

Attól, mert használunk mondjuk felcsatolhatóst néha én arra is úgy gondolok, hogy a barátnőmhöz tartozik és akkor is ő csinálja, vele fekszem le, nem úgy, hogy az egy farokpótlék lenne..


Attól még farokpótló. Mindegy mit gondolsz.

2017. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor írogass már ha a hímsoviniszta gyöker agyaddal meg tudod fogalmazni hogy mi köze van a gusztustalan büdös farkadnak, egy szilikon darabhoz.
2017. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!