Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti ismerkednétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti ismerkednétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Szóval egy oldalon voltam fent ( pinkvanilla-n) és láttam egy lánynak a leírását, hogy ő kit keres:

Noiesebb noket keresek, kaphato vagyok szinte barmire :) baratsag extrakkal is szoba johet :)

Komoly jelentkezoket varnek :)

Aki nem kamuzik ossze vissza :D


Hozzáteszem az van neki megadva "Mit keresek?" címke alatt, hogy:

Alkalmi kapcsolat

Tartós kapcsolat

Barátkozás


valamint azt írta, hogy : Persze olyan h parokhoz csatlakozni, pasival lenni, stb... nem johet szoba csak normalis hatarokon belul....


szóval ti összejönnétek(hosszútávra gondolok)/ismerkednétek egy olyan lánnyal, aki így ismerkedik, hogy kapható vagyok szinte bármrire, barátság extrákkal is szóba jöhet?

Persze, ezt a kapható vagyok szinte bármire szöveget lehet úgy is értelmezni, hogy alkalmi, tartós kapcs. vagy barátkozásra érti :) csak én hirtelen nem ezekre gondoltam miközben olvastam a szöveget.


Érdekel a véleményetek, hogy ti mit gondoltok erről.

Én személy szerint nem kezdenék ismerkedésbe, mert nekem ez annyira nem szimpatikus, hogy bármire kapható valaki.Persze,ez az én véleményem, más lehet másképp gondolja és pont ezért érdekel, a Ti véleményetek!:)



2017. nov. 26. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az attól én épp mit keresek az oldalon

ha tartós kapcsolatot,nyilván nem őrá fogok ráírni


23/L

2017. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Minél kevesebben voltak vele, nekem annál tetszetősebb!

Na egy ilyen fajta lány szóba se jöhetne nálam. Ez annyira olcsó, hogy kizárt hogy el tudna érni nálam bármit is, legyen akármilyen szép meg jó.

28

2017. nov. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Az én értelmezésemben a csaj benne van számára szimpatikus emberrel egyéjszakásban, szexkapcsolatban, de akár barátkozik is és ha úgy van, kapcsolatba is kezd. Ezzel szerintem semmi gond nincs, csomóan mennek rá az alkalmi szexre, ez az ő magánügyük. Én csak párkapcsolatot keresek, szóval ilyen csajra nem írnék rá szerintem vagy válaszolnék neki, max ha nagyon-nagyon megtetszene kép alapján. A beszélgetésben nincs semmi, de gyorsan tisztáznám, hogy a kalandozás nálam nem téma.
2017. nov. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem idős és még szép is simán bevállalnám, viszont hosszútávra nem biztos hogy mernék vele tervezni.Lehet, hogy ha mélyebb kapcsolat alakulna ki közöttünk meg is szeretnénk egymást.

21ll

2017. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem, semmiképp nem ismerkednék vele.Engem abszolut nem érdekel az alkalmizás meg a barátsag extrákkal, így másoknál is taszít az ilyesmi.

28/N

2017. nov. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NEM. Az igazi nő tiszta erkölcsileg. Aki kapható szinte bármire az qrva.
2017. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 3 éve nem voltam lánnyal, de nem vettem meg a kalandokat sem de nem értem azokat akik el ítélik az ilyen lányokat, mellesleg leszbikus vagyok csak nem találok párt, nincs szerencsém de sztem sok csajnak ugyanígy. Nem értem miért kell a másikat el ítélni, az elérhetetlen vissza nem író lányok ugyanúgy visszataszítóak számomra el vannak kenyeztetve és el vannak szállva. 2 komolyan kapcsim volt csajjal, de sajna az érzéseim nem találtak viszonzasra,

23L

2017. nov. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!