Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkednétek olyan lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyan lánnyal aki rákos?

Figyelt kérdés

A szituáció az, hogy a srác kezdeményezte az ismerkedést. Feladnátok, hogyha közölné a lány, hogy ő rákos?


Jó esélyei vannak a túlélésre, de sajnos lesznek mellékhatásai.


2017. okt. 29. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes gondolatkísérlet.


Az emberek egy jó része persze rávágja, hogy "igen persze" (mert akkor jó embernek gondolja magát), vagy "nem, dehogy" (mert csak a félelmei vezérlik).



Azt hiszem a helyzet nem fekete fehér. Sok mindentől függ, hogy milyen mélyen ismerem már amikor kiderül, vagy nagyon az elején vagyunk e.



Azt hiszem inkább megmaradnék barátnak, támogatnám, de megvárnám, hogy meggyógyuljon, és nem csak azért, hogy biztos legyek a dolgomban, hanem azért is, mert egyikünknek sem tenne jót ha akár a kapcsolat akár a betegség nem alakulna jól.



(ui: mi az am ellékhatás? gyereke nem lehet? Mellrákos embert láttam már, gyakorlatilag csináltatott két szilikont, semmivel nem volt rosszabb, mint aki szépészeti okokból csináltatta)

2017. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
nEM.
2017. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Azt hiszem, nem. Egy rákos ember mellett rengeteg lemondásra, áldozatra van szükség, a kezelés időszaka nagyon megterhelő érzelmileg és nem utolsó sorban anyagilag is. Ezt a házastársáért természetesen megteszi az ember, de ilyen terhet önként nem vennék a nyakamba.
2017. okt. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszabb ***** válasza:
39%
Semmiképp sem.
2017. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ez nem lenne probléma.
2017. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

huhh, hát ez a nap dilemmája. Nagyon nem mindegy, hogy hogyan is történne mindez. Randizgatunk, összejövünk (de még nincs múltunk, csak pár kellemes hónap mögöttünk) és kiderül hogy rákos? Nem koccolnék le emiatt, az 99.9%.


Rögtön az első pillanatban, az első randi legelején közölné, hogy ő rákos? Ekkor sem koccolnék le emiatt. Viszont azt nem tudom, hogy mennyire tudna kialakulni a kötődés, a szerelem úgy, hogy ő egy halálos kórral küzd a kapcsolat legelején. Kezelések, rosszullétek -és egy rákos ember szinte minden gondolata a betegsége körül forog- nagyban megnehezítenék a kapocs kialakulását. Ha ezen az akadályon sikerülne átlendülni, akkor minden további nélkül, de messze ezt látom a legnagyobb gondnak.


Nem azért, mert én így akarom, de az ismerkedős (legizgalmasabb) fázist nem töltheti ki egy betegség. Az úgy nem fog működni. Ezzel kell megbírkózni.


Btw ajánlom az Édes november című filmet, témába vág.

33/F

2017. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen. Mert ha mégsem élné túl akkor legalább arra az időre boldoggá tehetném.
2017. okt. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Diavolino44 ***** válasza:

Mar az ismerkedes elejen ezt tudatni kell vagy kellett volna, ez kb olyan, hogy persze ismerkedhetunk, de 3 honap mulva koltozok ki Kanadaba, de meg ez is finom pelda volt.


Tudum szivtelen vagyok, de nem. Nem tudnam vegig nezni, mi tortenik a parommal akit szeretek. Ha lenne parom, s megtunam, hogy rakos vagyok, kitalalt indokkal kidobnam. Tartanek 1-2 szemelyt kozel de senki mast.

2017. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kezdeményeznék, csak ha tudom, biztosan belehal. Persze figyelném, szerintem, s ha e százalék nő, még összejönnék vele.
2017. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!