Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan aki nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki nagyon szerelmes a párjába, és tudja hogy a párja is szereti őt?

Figyelt kérdés
Hogy reagálnál ha a párod kijelentené, hogy férfinak érzi magát, és külsőleg is szeretne úgy kinézni? (gondolok itt műtétre, tesztoszteron szedésése)

2017. nov. 5. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Akkor nem az az ember lenne, akibe beleszerettem hanem teljesen félreismertem volna, végigcsak megjátszotta magát.
2017. nov. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont a legjobb barátommal ez van, jár egy lánnyal szerintem a lány meg úgy ismerte meg hogy leszbikusnak hitte magát most meg már látszik higy más a helyzet de azért nem szakítanak persze örülök nekik
2017. nov. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Ahogy az egyes mondja,már ez a tudat is elég lenne, hogy elhidegüljek tőle. És még ehhez jön, hogy műtet és hormonkezelés után már nem tetszene, nem tudnék hozzá vonzódni.Engem a nőiesség vonz,taszítanak a férfias vonások, tudod te mit művel a tesztoszterin a női testtel? Hogy vontódjak valakihez akinek mély hangja, szakálla van, elférfiasodik a teste,férfiasan viselkedim és FARKAT VARRNAK NEKI?? Ez olyan lenne mintha pasival járnék, ez nem fér bele nekem.És hogy szexelnénk? Betenné az új farkát a puncumba? Na ne! Már ennek az átalakulási folyamatnak a kezdetén szakítanék vele.Ha addig szerettem is, a szerelem törékeny dolog,bármikor elmúlhat,átalakulhat és ezt már nem viselné az esetleges szerelmem.Illetve egy másik embert kellene újra megszeretnem,hisz akit megismertem és megszerettem megszűnne létezni.Ez lehet fájna,de egy férfit akkor se tudnék szeretni.Tudom,gyalázat kimondani,de undorodnék tőle a műtét után. De szerencsére az én párom cinsznemű:D
2017. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Köszi #3!

#1 vagyok és ugyanezt akartam mondani csak nehezen tudtam volna megfogalmazni, és nem akartam hogy félreértsétek mert nem ítélem ezt el, de párként nem tudnák gondolni rá.

2017. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 3. válasza nagyon drasztikus. Én nem undorodnék, hisz nyilván szeretném, de ilyen kijelentés után maximum mint embert. Legyen akkor boldog férfiként, nekem olyan emberre van szükségem aki testileg és lelkileg is NŐ és mindig is az volt. Ebből kifolyólag nálam valószínű egy férfiból átoperált nő is leverné a lécet.
2017. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!