Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szerelmes vagyok egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lány barátnőmbe (csak barát) hogyan hódítsam meg?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok belé egész nap csak ő jár az eszembe,de sajnos ő nem leszbikus.Mikor kicsik voltunk játszottunk olyat h sz***lünk de ne olyannak képzeljétek hogy nem volt rajtunk ruha,de volt rajtunk ruha de már volt olyan is hogy egymás mellét nyaltuk de attól lejjebb nem mentünk.

Nem tudom hogyan szedjem fel vagy hogy mitcsináljak hogy összejöjjön velem és leszbikus legyen.

18/L


2017. aug. 17. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogyan szedjem fel vagy hogy mitcsináljak hogy összejöjjön velem és leszbikus legyen.


Èdes istenem

2017. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
es te 18 vagy.....
2017. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így megy.Ha van hajlama akkor van minimális esélyed,ha nincs akkor meg nem fog sikerülni.

Mond el neki mit érzel,próba szerencse.

2017. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
szerintem ha mar nyaltatok egymas mellet akkor szerintem nem nyulhatsz nagyon melle. esetleg kerdezd meg mi lenne ha repetaznatok :)
2017. aug. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Emlékszel, amikor 6 évesen nyaltuk egymás mellét? Mit szólnál, ha most is nyalogatnánk?"


Erre a szövegre én is ugranék, igen xD

2017. aug. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ha már belement abba, hogy egymás mellétt nyalogassátok, akkor van esélyed.
2017. aug. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na jó Kérdező, világosíts fel minket, hogy mikor volt ez a ciciszopkodás, mert a 6 éves kiskor, és a 13 éves kiskor között is nagy a különbség.
2017. aug. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!