Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy lehet egy leszbikus csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy leszbikus csaj ennyire domináns?

Figyelt kérdés

Szóval az oké hogy valaki a párkapcsolatában domináns, de hogy még egy dominánsabb heteró csajt is képes legyen annyira "behálózni" hogy bárhol letapogathassa?

Tudom hogy hülyén hangzik de nemrég láttam ilyet és azért kérdezem. Akit érdekelnek a részletek privibe kérdezhet nyugodtan.



2017. szept. 14. 10:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam, nem leszbikus biszex a csaj.
2017. szept. 14. 10:58
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy megfogdosta annak nem feltétlen van köze a dominanciához
2017. szept. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen az igaz, de jelen helyzetben volt köze.

Szóval először elutasító volt a heteró csaj a végén viszont mintha "megadta" volna magát a másiknak.

2017. szept. 14. 11:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
akkor az nem volt heteró csak még ő sem tudta. Olyan nincs -erőszakon kívül -hogy ha valamit nem akarok akkor is megtörténjen
2017. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem történt semmi, de gyakorlatilag a biszex csaj egy idő után simán letapizta mindenhol.

Szóval a heteró csaj megengedte a biszex csajnak hogy tapizza, meg fogdossa, pedig az elején elutasító volt ilyen téren, aztán mégis elérte valahogy a biszex csajszi hogy a heteró csaj ne ellenkezzen.

2017. szept. 14. 14:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert baromira nem volt az hetero csaj

Ilyen nehez ezt felfogni??

2017. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Baromira az mert elég jól ismerem.
2017. szept. 14. 15:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint mégsem annyira jól.
2017. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt hetero, csak még magának sem tudta elfogadni, hogy biszex.

Ennyi.

:)

2017. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy nem 100% heteró a lány, akit letapogatott, vagy pedig valóban molesztálás, zaklatás történt. Személy szerint én nem értek egyet az ilyen erős nyomulással, nem szerencsés sem az érintett feleknek, sem az általános megítélésnek. Meg azért így ráébredni, rásegíteni valakit ahhoz, hogy megismerje saját magát, hát.. inkább ne.
2017. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!