Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Bi vagy leszbi nők, ti örülnét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi vagy leszbi nők, ti örülnétek annak ha egy nő aki éppen tetszik de van pasija, csak mondjuk a pasit nem zavarná ha összejönnétek a párjával? Tehát nem tiltaná a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 08:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen kapcsolatom van. A férjeink tudják, de nem zavarja őket.
2017. aug. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Én nem jönnék össze olyannal, aki kapcsolatban van. Pláne, ha a pasijának ez a perverziója. Senkinél se leszek második.

(L/L)

2017. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1-es!

Ha megkérlek leírnád Nekem hogyan alakult ez ki nálatok?

És hogy érzelmek nincsenek e csak szexről szól?

Időt hogy osztjátok be hogy mindenkire jusson?

2017. aug. 23. 12:23
 4/18 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Akkoriban kolléganők voltunk, céges buli után meg nála aludtam, ez így volt eredetileg is megbeszélve. Aztán éjszaka összegabalyodtunk, nagyon jó volt, de utána sokáig úgy csináltunk, mintha meg sem történt volna, nem is beszéltünk róla. Jött a lelkiismeret furdalás, hogy akkor én most megcsaltam a párom, ez jött nála is, és végül is ezt megbeszéltük, aztán ő elmondta a párjának, hogy enyhítsen a lelki ismeretén. A párja tök jól fogadta, de persze elpofázta az én férjemnek, az már kicsit nehezebb dió volt,de végül is utána megbeszéltük és azt mondta, hogy jobban örül, mintha egy férfifal tettem volna ugyanezt. Ezek után nem beszéltünk a férfiaknak a többi kalandunkról, ez amolyan nyílt titok nálunk. Általában havi 1x tudjuk megoldani, mert nehéz összehozni, hogy egyedül legyünk, mármint férfiak vagy gyerekek nélkül.

Érzelmek vannak nyilván, de ezeket kordában tartjuk. :)

2017. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy ezt megosztottad, pont ezekre voltam kíváncsi.

Ha nálunk ilyesmi előfordulna Én is rugalmasan kezelném nem tartanám félrelépésnek ha nővel lenne a párom.

2017. aug. 24. 11:24
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Nekem teljes értékű, 100%-os nő kell, nem egy odavetett húscafat. És a leszbikusok továbbra sem azért vannak, hogy a pasik perverzióját kiszolgálják. Nem osztozkodnék pasival, nővel sem, de pasival pláne nem. És nem szívesen nyúlnék olyan puncihoz, amiben nemsokkal előtte farok járt....

24/L/N

2017. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az utolsó mondatod szinte sablonná vált a meleg csajok között mert már nem egyszer olvastam itt.

Ennyire utálni és undorodni nem beteges a pasiktól?

De ha gyereket akartok a spermájuk jó a bankból ugye?

2017. aug. 27. 21:27
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem a pasiktól undorodunk, hanem a velük való szextől. Ez alapján az se olyan vonzó szexuálisan, akiben pár órája járt egy, sőt.
2017. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kis nyafi...

És fillefranc az ami téged jellemez.

2017. aug. 28. 07:50
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

Most meg fel vagy háborodva, mert értelmes nő nem nyal azután, hogy megfarkaltak. Hát istenem. Szomorú. Értelmes nő eleve bele se megy abba, hogy mással legyen párkapcsolaton kívül vagy befurakodjon két ember közé "nyalni". Ha megérted, megérted, ha nem, hát nem.

Számomra eleve beteg ez a "pasim hagyja, hogy más nőkkel is lefeküdjek" dolog. Az én szememben ugyan az, mintha hagyná, hogy más pasikkal feküdjenek le. De hát ki érti a férfiakat és a fétiseiket.

2017. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!