Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus lány lefeküdne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus lány lefeküdne egy fiúval?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni leszbikussal, nem tudom, van rá esély?
2017. júl. 19. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A leszbikus azért leszbikus, mert a nőkhöz vonzódik és kizárólag a nőkhöz. Hozzád nem vonzódik, ezért veled nem fog lefeküdni. Te lefeküdnél egy meleg férfival?
2017. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

azért az, mert a férfiak iránt semmilyen szexuális vonzalmat nem táplál, szerintem ez egyértelmű válasz...

23/F

2017. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudják felfogni a pasik, hogy egy leszbikust nem tud lefektetni egy férfi?? Ha mégis, akkor az a nő nem leszbi...
2017. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Heteróként te lefeküdnél egy csávóval, aki jól análba pakol téged? Naugye...
2017. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy miért szeretnéd kipróbálni egy leszbikussal? Vagyis inkább úgy kérdezem (erre válaszolj mindenképpen, kérlek!):


Mit vársz egy leszbikus lánytól?


Mert tételezzük fel, hogy oké, egy leszbikus lány bele abba, hogy szexeljetek. VISZONT, mivel ő leszbikus, ergó nulla tapasztalata van férfiakkal, ÉS még hajlandóságot sem érez arra, hogy egyáltalán megpróbáljon kielégíteni egy férfit,-- szerinted te mennyire élveznéd vele az aktust? Ne sértsek meg egy lányt se ezzel, de sokkal rosszabb lenne vele, mint egy heteró szűz lánnyal.

2017. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt kihagytad utolsó hogy kb arra gondolnánk mi a paprikáskrumpli receptje.
2017. júl. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

:D Igen, igazad van! JOBB esetben csak a paprikás krumpli tökéletes receptjén gondolkodik :D


Egyébként engem tényleg érdekelne, hogy egy heteró férfi hogy képzeli az aktust egy leszbikus lánnyal, és milyen elvárásai vannak vele szemben. Nem a kérdező volt az első, akitől olvastam ilyen megnyilvánulást. Lehet majd ráveszem magam, hogy kiírjak erről egy kérdést. :D

2017. júl. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amúgy baromi szánalmasak és undorítóak ezek a kérdések, látszik, hogy az egész csak a pasik egójáról szól, arról, hogy ők akkora királyak, hogy simán meg tudnak dönteni leszbikusokat is, esetleg "kigyógyítani" őket a farkuk segítségével.

Nem, nem fog szexelni veled egy leszbi, főleg ha már felismerte és elfogadta a saját szexualitását.

2017. júl. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, de velem lefeküdhetne egy csinos, gyönyörű, normál nagyságú mellű lány:D

19/L

2017. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!