Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagy biszex lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagy biszex lennék?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem hogy hetero vagyok, de mostanában mikor masztizok elkezdek lányokról fantáziálni, és arra gondolok hogy milyen lenne a barátnőmmel csinálni a dolgot. De aztán miután végeztem a dologgal, utána már egyáltalán nem kívánom a lányokat, sőt, undorodom az egésztől. Mitől lehet ez? Leszbikus/biszex lennék?

2017. júl. 12. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

2017-ben komolyan ehhez már atomfizikusnak kell lenni?!

leszbikus = CSAK a nőkhöz vonzódik

biszex = férfihoz ÉS nőhöz is vonzódik

Amíg meg csak fantázia az egész, a kutyát se érdekli, fantáziálni lehet bármiről.

2017. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ott a pont az elottem szólónak

20ll

2017. júl. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem normális... annyi szent.
2017. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha végeztél a dologgal és azon kapod az agyad, hogy "fujj, nem akarokn lánnyal lefeküdni", akkor se nem leszbikus nem vagy, se nem biszex...

Csupán kíváncsi hetero.

Leszbikusság: semmilyen tekintetben nem vonzódsz a férfiak iránt, nem érzel irántuk semmit, csak nők iránt.

Biszex: Férfiakhoz és lányokhoz vonzódsz.

Ha a barátnőd hetero és kérdeznéd tőle, mit szólna hozzá, ha te kipróbálnád vele, vagy furán nézne rád, vagy pedig örökre megromlana köztetek a kapcsolatotok...

Inkább ne is kísérletezz!

Hány éves vagy egyébként?

Üdv!


L/L

2017. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!