Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ezek így most jelenthetik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek így most jelenthetik azt, hogy leszbi vagyok vagy legalább biszex vagy csak bemagyaráztam magamnak?

Figyelt kérdés

Igazából már nagyon régen gondolkozok rajta és kb. 16 éves korom óta foglalkoztat a gondolat, hogy esetleg más vagyok, mint a többiek. Emlékszem meg akartam csókolni egy lány osztálytársamat és rengeteg alkalom volt, hogy lányokkal csókolóztam bulikban. Ők ezt viccesnek állították be, de nekem valahogy mindig többet jelentett. Élveztem.

Volt egy lány a vonaton, sose fogom elfelejteni olyan gyönyörű volt, meg akartam valahogy találni, de azóta se találom.

Ekkor kapcsolatban voltam már 2 éve egy sráccal. Mindig éreztem, hogy szex terén nem kapok elég kielégülést, nem tudja megadni nekem azt amire szükségem van. Aztán szakítottunk és más pasikkal is ugyanez volt. Én kifejezetten undorodtam a pénisz látványától, vagy attól, hogy bárhová tegyem magamban. És emiatt a szex sose volt felhőtlen számomra, sose. Nyilván azért voltam együtt ezekkel a srácokkal, mert kezdetben éreztem valamit irántuk, de amint oda került a sor minden elszállt. Aztán kezdem azt érezni, hogy a srácokkal ha össze is jövök, inkább csak baráti kapcsolatra vágyok. Nem akarok velük lefeküdni, de ők nyilván nem akarnak velem csak barátkozni.

Ezen kívül, tetszenek lányok. Tegnap a Deákon ültünk a parkban és egy másik lányt figyeltem órákon át. Képtelen voltam róla levenni a szemem.

Ha "oda" kerül a sor, mindig lányokról fantáziálok, esetleg ha látok olyan képeket, akkor beindulok tőlük. Fiúkkal ez sose volt így. Nem tudom elképzelni, hogy a meztelen férfi test, hogyan lehet szexi és hogy izgat fel valakit.

Még sosem voltam együtt lánnyal, így nem tudhatom valójában mi az, amire most vágyok, de tudom, hogy nem az amiben élek már 20 éve.


Szerintetek?



2017. máj. 19. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy? 20?
2017. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen
2017. máj. 19. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom elképzelni, hogy a meztelen férfi test, hogyan lehet szexi és hogy izgat fel valakit"

Ebből a mondatból egyértelműen látszik, hogy leszbikus vagy.

2017. máj. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is leszbikus vagy.Ismerkedj és meglátod mit hoz a dolog!
2017. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki!
2017. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Én gyerekkoromban néger akartam lenni, mert szerintem jól néztek ki. Ma már teljesen másképp gondolom. Kinőttem. Lehet hogy kinövöd, lehet h nem. Lehet h leszbi vagy, lehet h nem. Az sem biztos hogy fiúk közül jókkal kezdtél. Lehet h nem figyeltek rád eléggé. Szakember szakvéleményét javasolnám kezdetnek. Amúgy önmagad megismerése fontos. Et sokszor csak próbálgatással lehet megtenni.
2017. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdést már rég megválaszoltad magadnak. :) Tutira az vagy, de a biztonság kedvéért töltsd ki az Epstein-tesztet, hogy emésztgesd a tényt. A végeredményül kijött szám hátha nagyobb megnyugvást ad. Nekem bejött.

[link]

2017. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!