Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miről ismerhető fel egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manócica1302 kérdése:

Miről ismerhető fel egy leszbi/biszex lány az utcán?

Figyelt kérdés
Folyton nézelődök próbálom kielemezni, felismerni a viselkedés az öltözködést de valahogy nem jön be soha.. 19/L/Bi

2017. máj. 23. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk ha egy másik lánnyal önfeledten csokolozik:-))
2017. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor kérdezitek még meg? SEMMIRŐL. Nem,aki fiúsan öltözködik nem biztos,hogy leszbikus,ismerek kakastaréj frizurás,terepszínű nadrágot,bakancsot hordó lányt,aki a pasikat szereti és utálja a leszbiket.És nem,nem hordanak se szivárványos karkötőt,se gyűrűt a hüvelykujjukon. Te sem jár külföldön piros-fehér-zöld cuccokban,hiába magyar vagy.
2017. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Én valahogy rögtön ráérzek. Mint egy radar ki lehet szűrni, de most komolyan. Meg ha nem az Te meg odamész és bepróbálkozol akkor mi van? Semmi, mész a következőhöz. :)
2017. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Kizárt dolog,hogy valaki felismerje.Nem látszik az senkin.
2017. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#3, én rohadtul meglepődnék, ha meg tudnád rólam mondani első látásra.:D Nincs rajtam semmiféle árulkodó jel, nőiesen, elegánsan szoktam felöltözni, sminkelek, a hajam sem rövid. Mégis biszex vagyok.

Akinek eddig coming out-oltam, azt vagy teljesen váratlanul érte, vagy csak azért nem, mert korábban tettem rá célzásokat tudatosan.

2017. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Pro és kontra.

1: Ha nem lehetne megérezni, nem létezne a GAYdar és a BI-fi kifejezés. Igenis meg lehet érezni a hajlamot, nekem is sokszor bejött.

2: Én eléggé fiús vagyok, az osztálytársaim mégis meglepődtek, hogy nem vagyok hetero. Volt egy srác, aki azt mondta, hogy kellett neki pár perc, míg felfogta, pedig jól láthatóan nem a férfiaknak akarok tetszelegni.

3: Én hordok a hüvelykujjamon gyűrűt. :D Hónapokig a hajam oldalt fel volt nyírva és mikor anyám meglátott egy felnyírt hajú biszex csajt a tévében, faggatni kezdett, de egy barátnőm is mondta, hogy már a coming outom előtt sejtette a dolgot a hajam miatt.

Sztereotípiák kérdése az egész. Nyilván sokak a külsejükkel is éreztetni akarják a másságot. Nekem muszáj, mert nincs szükségem a férfiak bámulására (de még így is kapok pár kiéhezett tekintetet...).

19L

2017. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem lehet érezni. Gaydar. Nyilván van, akiknek eleve erősebb ez a megérző képességük, másoknak meg kevésbbé, de nekem eddig mindig bejöttek a megérzéseim. Most is, van egy lány, aki már egy éve tetszik, és csak most, egy hete talán láttam annyira közelről, hogy láttam, hogy hord a bal hüvelykujján gyűrűt (ez valamilyen szinten jel, de nyilván nem mindenki hord), és totál odavoltam, hogy bejött a megérzésem :D Mondjuk van barátnője, de na, most nem ez a lényeg :D Pedig ő se nem az a brutállányos típus, de igazán fiús sem, csomószor hord ruhát-szoknyát, de azért nem is vakolja túl az arcát. Szóval szerintem azoknál, akik nem azok a sztereotipikus fajták, csak a megérzés működik.
2017. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!