Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi lehet az ok? Egy éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az ok? Egy éve vagyunk együtt, kevés a szex.

Figyelt kérdés

Leszbikus pár vagyunk, 1 éve vagyunk együtt, és már egyre kevesebbet szexelünk. Az utóbbi két hónapba pl. csak havi 2-3x. Én ezt keveslem. Sőt. Mondtam a páromnak, hogy ez a dolog frusztrál engem, és egyedül érzem magam néha.

Azzal érvel, hogy stresszes időszaka volt az utóbbi időbe, és azért.

Amúgy fotós egy videochat stúdióba, ha esetleg lenne ehhez valami köze. Nem tudom.


20/L



2017. júl. 11. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Az okokat csak Ti ketten tudhatjátok.Tulajdonképpen Ti ketten vagytok az okai.
2017. júl. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Probalj meg megegyszer beszelni vele errol, de ne hagyd, hogy nehany mondattal lezarja a dolgot hanem rendesen vesezetek ki az egeszet
2017. júl. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. júl. 16. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
Egy jó kemény kuki kellene neked. :)
2018. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 év tipikusan az első hullámvölgy szokott lenni egy pár kapcsolatában, amikor már hozzászoknak egymáshoz, már nincs az a heves szívdobogás meg ilyenek. A kommunikáció a legfontosabb, beszéljetek sokat, a vágyaitokról, érzéseitekről. A kapcsolatot gondozni kell mindkét félnek, különben meghal. Most egy picit nehezebb, de simán túl lehet rajta lendülni. Ha mindketten akarjátok.
2018. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális.

Együtt élek a párommal, és most vagyunk együtt 2 éve ebbol 1 éve együtt is lakunk.

Nem vagyok annyira oda a fizikai kontaktusért, beszélgetős típus vagyok.

Persze a szex jó, mikor van, de ha erőlteted rosszabb lesz.

Engem taszít a folyamatos ölelkezés, a párom viszont odavan a nyalakodásért, elég nehéz ez így. De talán a párod is olyan mint én.

Nekem a barátnőm a mindenem, az életem, de jobban szeretek beszélgetni, kaját készíteni neki stb...

Nálunk is annyi szex van mint nálatok, ez számomra teljesen természetes :)

2018. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Együtt vagyunk még, de lehet már nem sokat. Érzem, hogy a végét járjuk..

BÚÉK!

2018. dec. 29. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!