Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Barátnőm nem érti mi tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem érti mi tetszik nekem benne, mert egy kicsit túlsúlyos viszont nagyon nagy mellei vannak és jó segge kinek nem tetszene?

Figyelt kérdés
Hogy öntsek belé önbizalmat? Ha egyszer nekem az tetszik amikor lovagol rajtam ( felcsatolhatóssal is szoktuk csinálni) ugrálnak a mellei
2017. júl. 8. 15:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Biiirom a kerdezot nagyon!😁

Elmondtad neki ezerszer h neked igy tetszik,mast nem tehetsz

Neki kell felfognia vegre

22ll

2017. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó csók neked :)

Az a baj hogy néha lehangolja a kapcsolatot mert nem bírom ha kedvetlen.

Privátban kaptam egy csajsztól hogy vigyem többet vásárolni nem tudom mennyit segítene

2017. júl. 9. 10:36
 13/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően itt szerintem önmagával van baja és ez csapódik le rajtad is. Ha zavarja, hogy kövér, akkor menjetek el együtt mozogni, edzeni, fogyózzon, ne csak a szája sírjon. Amíg nincs önamgával kibékülve, szinte édesmindegy mit mondasz. A legtöbb, amit tehetsz, hogy támogatod. Ha ez nem elég motiváció és segítség neki, akkor semmi nem lesz az.
2017. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mondmeg neki nyiltan.

"Nagy csöcs nagy segg qhurvajólnézelki b@zmeg"

2017. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Rendesek vagytok 😀
2017. júl. 10. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!