Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » BDSM kedvelők! Melyik dolgot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelők! Melyik dolgot szeretitek a legjobban? És ha ti kapjátok, vagy ha ti adjátok?

Figyelt kérdés
Pl. meg/kikötözés, fojtogatás, pofozás, stb... Én személy szerint a fojtogatást, és a lefogást szeretem a legjobban (akár az egész testével ha rám fekszik), ha érezteti velem, hogy ő az erősebb. Tehát sub szerepben szeretek lenni inkább 😊

2017. jún. 8. 21:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szub szűz lány vagyok. Sajnos csak fantáziáim vannak, mit tudna a Gazdám kezdeni velem. Én mindent megadnék neki, hogy jól érezze magát és kielégüljön.
2017. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kikötözés, vagy megkötözés az jöhet, szájpecek ok, talán még egy két gyengéd pofon is belefér, meg egy alapos vibrátorozás, de ennél durvábbat már nem élvezek.

Gondolom ebből kiderült, hogy inkább sub vagyok.

2017. jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Én azt szerettem, ha a partnerem box zsáknak nézte a testem, boxolta a vállamat a hasamat és a hátamat. Jól felpezsdített.
2017. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt észrevettétek, hogy a leszbikusság kategóriában van a kérdés?
2017. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
Aki szereti az ilyen dolgokat írhat nyugodtan :D és Budapesti na és persze làny 😌 18LL
2017. jún. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
51%
Én csakis adni, tehát kínozni szeretem a hölgyeket. Elsősorban fenekelés, elektro, anál kínzás. Mellekre vákuum harang, fejőgép.
2017. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Domina szerepet szeretem.Fojtogatni,ütni a fenekét ,harapni ,véraláfutásosra szívni,hajat húzni.Kikötözés és szembekötés .Úgy lekötözni hogy ne tudjon mozdulni.Fitogtatni azt higy erősebb vagyok.
2017. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!