Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » BDSM kedvelők! Melyik dolgot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM kedvelők! Melyik dolgot szeretitek a legjobban? És ha ti kapjátok, vagy ha ti adjátok?

Figyelt kérdés
Pl. meg/kikötözés, fojtogatás, pofozás, stb... Én személy szerint a fojtogatást, és a lefogást szeretem a legjobban (akár az egész testével ha rám fekszik), ha érezteti velem, hogy ő az erősebb. Tehát sub szerepben szeretek lenni inkább 😊

2017. jún. 8. 21:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Switch vagyok szal mind a ket oldal ...

De hosszu lenne a lsita h mit lelyik.oldalon szeretek :-D

2017. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a vizes BDSM a kedvencem. Különösen ilyen hőségben izgi hűsítő játék a vízben. Erőszakos megfürdetés, locsolás jéghideg vízzel, víz alá nyomás, légzés kontroll.

Kötözés bilincselés, érzékszervek korlátozása, szájpecek is jöhet bármikor. Imádom ezeket.

2017. jún. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem is próbáltam ilyet csak láttam :D kikötözve mondjuk voltam már meg én is kötöztem ki lányt, de mást nem.
2017. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
#2-es vagyok. Switch vagyok, adni és kapni is szeretem ezeket. Domináns szerepben a sub helyébe képzelem magam és megadom neki amit szeretnék átélni, hogy ő is átélhesse ezt az élményt.
2017. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Leszbikus kerdes fiúk....
2017. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A mezítlábas játékokat (rúgás, stb.).
2017. jún. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A szub kedvenceit. Adni.
2017. jún. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
7.: és mik a csajod kedvencei? :-)
2017. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem is inkább switchnek lehetne nevezni, de ez nagyon változó. Régebben, mikor velem egykorú barátnőim voltak, én voltam mindig a domináns, megkötöztem, elfenekeltem, folytogattam, nyilvános helyen okoztam nekik orgazmust. Most pedig a barátnőm tőlem is dominánsabb és nagyon is élvezem, meg felizgat, hogy ő az, aki mindezt megteszi velem. Szinte a szexrabszolgája vagyok. :)
2017. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%
Mindkettőt imádom, de tanán kicsit jobban szeretem az "áldozat" szerepét. Imádom mikor megkínoznak kicsit :P akinek van kedve hozzá jelentkezzen 22 L
2017. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!