Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt közös dolog az exeitekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt közös dolog az exeitekben? Ha igen, hány és mik voltak ezek?

Figyelt kérdés
Kérdésem elsősorban azokhoz szólna, akiknek kettő vagy annál több barátnőjük volt.

2017. jún. 6. 09:30
1 2
 11/18 titkoskert ***** válasza:

Az utolsó exemmel egy közös dolgunk volt: az ő exe 🤣

Mostmár jo pár éve együtt vagyunk, és a feleségem. ☺️


Volt több barátnőm is, soha semmi közös nem volt, csupán egyel, az is csak a frizuránk volt...


Nem szeretem, ha sok a közös a párommal, nekem olyan lenne, mintha magammal járnék 😂

Szeretem, ha egy nő izgalmas, felfedezni való... 😀 Ha sok a különbség, van mit felfedezni, és tanulmányozni, megérteni... De ez én vagyok 😊

2017. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem is idealjaim a barnahajú és szemű,latinso beütésű nők,a többség ilyen volt, egy természetes vöröset kivéve:-) Mindegyik nőies stílusú volt, a természetük eléggé különbözött,voltak csendesbbek, voltak temperamentumosak is.Szinte mindegyik teltkarcsú volt.
2017. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt fiús lányos a kettő között. Volt aktív meg uni meg passzív is ha már szexet is nézzük. Volt barna szőke vörös. Viszont mind nő volt. :) egy biztos többségük egy kreatív,erősebb jellemű volt. Viszont volt miss plázajáró is. :)
2017. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Magasabbak, mint én, rövid hajjal, elegáns, férfias vagy uniszex öltözékkel. Műveletek, nyitottak, ezzel együtt félénkek is. Mindnek hosszú, vékony ujjai voltak, hideg keze, jó illata.

Az elegáns, inkább fiús lányok a gyengéim, de szerencsére ők is vonzódnak hozzám :)

2017. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
3 volt, aki mind szőke, kék szemű, vállig érő hajú, alacsony, középtestalkatú volt és mindegyikük biszex. A negyedik akivel vagyok annyi, hogy kék szemű de semmi más nem stimmel :D
2017. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Mindegyik jóval fiatalabb volt.

Mindegyik barn haju.

És valahogy nehéz volt velük kommunikálni.pedig már volt net,meg mobil is.

2017. jún. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Mind fiatalabb volt nálam.Művészi hajlamuk volt (rajzolás ,költészet),allergiásak voltak valamire,gerincferdülésük volt ,egynek sem volt barna szeme,érdekelte őket az asztrológia ,mindan yian először lánnyal velem voltak.Az összesnek az anyja utált.Hozzám képest mind lányosabb volt.Mindegyik megszeretett velem egy bandát.Jelentős szerepük volt az életemben.
2017. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

egyet kivéve (aki fekete hajú) mind barna hajú volt, barna szemű, nőies és domináns.

Viszont nagyok voltak a magasság és súly külömbségek, hajhossz, öltözködés... na jó, az öltözködésben közös hogy nőiesek, d volt köztük rocker, emo, rózsaszín függő és titkárnős (blúz, testhez simuló szoknya, tűsarkú) :)

2017. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!