Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan lehet leszbikuskent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet leszbikuskent Pécsen és környékén ismerkedni?

Figyelt kérdés
Régóta próbálkozom de az interneten való ismerkedés t már kerülöm, esetleg tudna valaki valami bulihelyet vagy találkozót Pécsen vagy környékén?

#Leszbikus-pécs-ismerkedés
2017. máj. 17. 15:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva fogalmam sincs (igen, tudom, roppant hasznos a válaszom :D). Itt vidéken élőben rohadt nehéz, főleg ha tipikusan olyan a lány vagy, akiről külsőre senki meg nem mondaná, hogy leszbikus, pl. én... Wannabe-t tudom csak én is itt, ami kifejezetten ilyen hely, bár még nem voltam ott, de mostanában tervezem majd meglesni.

Egyébként jobb híján többnyire neten próbálkozom én is, de eddig nem igazán jártam sikerrel. :/

Egyébként tényleg, én is tök sok kérdést láttam mostanában, ahol pécsi leszbikusokat 'kerestek', és mindig csak nézek, hogy ennyien vagyunk? Aztán én valahogy mégse ismerek kb. senkit élőben, de valószínűleg csak én vagyok szerencsétlen... :D

17/L (Pécs)

2017. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én se nagyon találok, pedig én is pécsi vagyok :(
2017. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!