Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék leszbikusként...

Hogyan tudnék leszbikusként "hatékonyan" ismerkedni, ha "nőies" nőként hozzám hasonló párt szeretnék találni hosszú távra?

Figyelt kérdés

Egy ideje már próbálok tartós kapcsolatot találni. Nem tagadom, vannak elvárásaim a lányok felé (legyen tanult-értelmes, lehessen vele elmélyülős beszélgetéseket folytatni, és persze a csinos kinézet is számít). Eddig azonban nem nagyon jött össze a dolog. Kapcsolatot eddig csak olyan lányok akartak tőlem, akik inkább fiúsak, ami nekem nem annyira az esetem, ha esetleg találtam is magamnak valaha megfelelő partnert, ő se akart többet egy-két menetnél, ebben egy ideig jobb híján benne is voltam, de már nem erre vágyom... Persze alapvetően online ismerkedem, nyilván jobban menne ez a dolog, ha tudnék ismeretségi körből találni egy nőt, de mint tudjuk, ez több okból sem könnyű... Akik hasonlóan voltak ezekkel a dolgokkal, hogy jutottak túl ezen?

22/L/L



2015. febr. 25. 18:19
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem könnyű. Nincsenek magas elvárásaid pedig.:) Én egy időben erőltettem, hogy mindenáron legyen valakim, akivel leélem az életem meg blabla, de abból semmi nem sül ki. Most inkább kicsit várok, na nem a sült galambra. :) Nyitott szemmel vagyok, próbálok én is neten ismerkedni, kevés sikerrel. De talán kicsit hiszek benne, hogy ha eljön az ideje, akkor "szembetalálkozok " vele. :) Csak türelmet tudok "javasolni" :)
2015. febr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Szia :)

Nekem is ezek voltak az elvárásaim,hogy belülről fogjon meg elsőnek a lány,és csak azután a kinézet.

Mindig ez legyen az első!

Mert a személyébe szeretsz bele,nem a "hosszú,lányos haj"-ába,vagy abba ahogy öltözködik.


Én kezdetben csak a külsőre összepontosítottam,hogy ne legyen fiús,csak azt ne,nem akarok egy fiús lánnyal lenni.Nem tetszett a rövid,tüsis haj,pasis öltözet,viselkedés pl.: ajtónyitás előttem,fizetés helyettem stb...


Aztán megismertem egy külsőre ilyen jellemű lányt és elvitte a szívemet a személyisége,az,ami belül van neki.Életvidám,szeret nevetni,ember,-természet,-állatbarát,éjszakákat lehet vele átbeszélgetni vagy csak úgy egyszerűen jól érzem magam a társaságában,még ha semmit nem is csinálunk.Nem utolsó sorban pedig nem a szex a lényeg számára!


Tényleg nem nagyok az elvárásaid,ennél alább ne is add.

Legyél türelmes,gyűjts először csak baráti alapon ismerősöket.Szerelem első látásra nincs olyan sűrűn,mint a mesékben.Ismerkedj,barátkozz azzal semmit nem veszítesz.

EL fog jönni a megfelelő,de kitartással tegyél is érte és ne ijedj meg ha esetleg nem egy nőies nőben fogod megtalálni :)


Kérlek,ne vedd kioktatásnak.

Ha nem az eseteid és elképzelhetetlen,akkor ennyi.

Szerintem az nagy előny,ha-mint most is írtad-az értelmes,dumás,aranyos lányokat keresed :) Nem pedig azt,hogy hogyan is néz ki az illető.


Nagyon sokan csak kipróbálnák a dolgot,vagy csak az 1 éjszakás kalandokat keresik.

A leszbikusok nagy része (akinek nem inge...) fiús,természetük is,kinézetük és viselkedésük is.


Ne add fel,hogy megtalált a "tanult-értelmes, lehessen vele elmélyülős beszélgetéseket folytatni, és persze a csinos kinézet is számít" nagy Ő-t,mert van ilyen is,nem is kevés :)


Sok sikert! :*

21/L/L

2015. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
61%
Az a baj, hogy ilyen lány kevés van. Én is így vagyok, nem szeretem a rövid hajú lányokat, sem a favágó stílust. Nekem elvárásom, hogy legyen hosszú haja, legyen szép arca és teste. Nem azért, mert én a nem tudom ki vagyok, hanem azért, mert tudom, hogy hosszútávon ezt tudnám szeretni. Aki azt mondja, hogy a külső nem számít, az hazudik. Azt nézed, azt látod, ha vele vagy. Viszont azt sem szeretem, ha túl lányos, nekem valahogy a középút a szexi. Ne legyen rajta 20 kiló smink, ne legyen tipikus cicababa. Öltözzön nőiesen, de érezzem benne, hogy van benne valami fiússág, biztos értitek. Ja, és ne legyen biszex, attól kivagyok. Elvből nem ismerkedem biszex lánnyal. Ha valaki buta, az meg a vég. Ha nem tud írni, beszélni, akkor felőlem lehet Angelina Jolie is, nem fog érdekelni. A szexkapcsolat nálam szintén nem játszik, csak tartós. Én is 22 éves vagyok, és mai napig nem kívánok lejjebb adni az igényeimből, és nem is tudnék. Minden igényesnek sok szerencsét. A leszbikusok 90%-a 1, fiús 2, buta 3, igénytelen 4, fogatlan 5, hajatlan 6, favágó. Szintén, akinek nem inge...
2015. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztató válaszokat, hajrá mindenkinek!:)
2015. febr. 26. 14:06
 5/10 Ciana ***** válasza:

Egyszerre vagyok lelombozva és megkönnyebülve .. :D


Sok sikert mindenkinek :D



20/L/L

2015. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Favágó? Azmeg milyen? Baltás gyilkosos? Vagy izmos? Vagy mindìg egy platós kocsival rohangál kidőlt fa után kutatava?
2015. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
You know... amikor egy leány társunk azt hiszi, hogy a kockás ing és a trapéz farmer jó együtt, főleg, ha megspékeli egy pár bakanccsal. Őket hívom favágónak, de lehetne kamionos is. Rég kiderült, hogy a kockás ing egy kócos hosszú hajú lányon szexi.
2015. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
" Rég kiderült, hogy a kockás ing egy kócos hosszú hajú lányon szexi."- akkor mi a baj a favágó stìlussal? Vagy ha valaki kockásingbe van de rövid a haja az már nem okè? Nem èrtem. Te èrted? Mi a baj a kockás inggel? Azt hiszem bejön a favágó stìlus. Favágók itt vagyok!!!
2015. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó!


Szerintem nem a kockás ing probléma, vagy a rövid haj, hanem a trapézszárú farmer és a bakancs. Egy kockás inghez (ami nem flanel, mert az elég ízléstelen) legjobb választás egy ceruzanadrág, (tehát,ami teljesen testhez álló),vagy talán egy egy bootcut farmer, és egy hosszú szárú csizma, vagy egy magassarkú körömcipő.Kiegészítőnek pedig nem árt egy csinos öv. Bakanccsal és trapézfarmerral eléggé tramplis az összhatás...:S


27/nő/biszex

2015. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

Édesjóistenem, most érezzem magam kirekesztve a randizásból azért, mert meguntam a szép, hosszú, "nőies" hajamat és levágattam rövidre? Mintha minket hibáztatnátok azért, hogy ti nem találtok párt. Mert mi olyanok merészelünk lenni, amilyen formában jól érezzük magunkat. Oké, szívetek joga, ha nektek más jön be, akkor nem kell velünk randizni, de az már kicsit piszkálja a csőrömet, hogy még le is szóltok minket,mintha direkt a ti életetek megnehezítésére néznénk ki számotokra nem vonzó módon.


egy 20 éves, ápolt, de fiúsabb külsejű lány

2016. máj. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!