Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Voltatok már hasonló helyzetben? Vagy csak én vagyok ilyen fura? (bocsi, kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Rengeteg nőt, lányt ismertem már meg, a komoly kapcsolattal nagy problémáim vannak.

Valahogy nem megy. Mindenkivel jól kijövök, sok barátom van, sokszor vagyok társaság középpontja, humorom is van, na jó nem vagyok a legszebb a vidéken ... viszont az nagyon nehéz, hogy valakit igazán közel engedjek magamhoz.

Egyszer voltam szerelmes, csúnya vége lett. Majd, mikor kezdtem elfogadni, túllépni, jött egy lány (barátja volt/van), akibe beleszerettem, úgymond ő a "tökéletes".

Na, de ez nem jöhetett össze, azóta pedig ha megismerek valakit, és a legapróbb hibát is felfedezem benne, ami nem tetszik (nem is igazán külsőség, hanem felfogás, gondolkodásmód vagy bármi), onnantól teljesen halott a téma számomra.

Azt érzem, hogy már egyik lányt se szeretem, de már addig se jutok el másokkal, hogy megpróbáljam valakivel, aki szimpatikus. Régen ilyen problémám nem volt, még ha rövid ideig is, de mindig belevágtam, illetve lelkes voltam ismerkedésnél.

És, ami a leginkább fura... hogy azt érzem, nincs is igazán szükségem senkire... pedig lennének "jelentkezők" barátnőnek.

22f



2014. márc. 29. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Még nem léptél túl, vagy nagyon félsz az újabb csalódástól. Mindenkiben keresed a kifogást, hogy miért nem... Vagy nem akarsz senkit, vagy nagyon félsz.

Vagy mégse megy ez nálad olyan könnyen (ami amúgy nem baj), mert csak abba a lányba tudsz beleszeretni, kötődni hozzá, aki tényleg illik hozzád, csak ilyet mostanában nem találsz...

De ha te nem akarsz, akkor ne erőltesd, csak azért hogy legyen, semmi értelme, attól te is szenvedni fogsz, meg ő is.

2014. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nos te magad mondod hogy,nincs szükséged senkire akkor miért fojtogatod magad?ne aggódj majd jön valaki akiben hijába fogod látni a hibát úgy is szeretni fogod.Fiatal vagy...
2014. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is ezt érzem :/ csak nekem meghalt a párom..
2014. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!