Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vannak itt olyanok, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknek valamilyen oknál fogva nem sikerült még párt találniuk?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szegyenlosebb tipus vagyok es ez altalaban nagyon nem elony):
2017. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, hiszen kevés az olyan aki komolyan gondolja a párkapcsolatot.

18/Ll

2017. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez így van.. Engem egyrészt a szégyenlősségem akadályoz, másrészt pedig az, hogy amíg én komolyabb kapcsolatot szeretnék, addig nagyon sokan nem így gondolkodnak.. Legtöbbször csak kalandokat keresnek sajnos :/
2017. márc. 26. 14:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, meg nehéz olyan találni, aki szeretni is képes, nem csak addig amíg le nem fektet... :/

#2 voltam

2017. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én pl.azért mert roma lány vagyok. A romák között nem elfogadott a leszbikusság,nagyon kevés ilyen roma lány van,és közülük sem mindenki ápolt,normális vagy nem csak kalandot akarnak nővel. A többiek meg nem adnak esélyt a származásom miatt,és nem vagyok valami szép sem.Már beletörödtem,hogy soha nem lesz senkim.

20/L

2017. márc. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 azért biztos találsz majd valakit, sok roma lánnyal lehet találkozni ilyen társkeresőkön, vagyis legalábbis én sokkal találkoztam már.
2017. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mostanában egyre több olyan lányba/ nőbe botlok bele,aki kifejezetten arra megy,hogy lefektessen.

Ennyire nem divat már egy kapcsolat?! :/

19/L

2017. márc. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Divat a kapcsolat,csak nem mindenki azt keresi,aztán,lehet nem akar többet pont attól a személytől,ez csak egyszeri vágy volt.

Én azért nem találtam barátnőt mert sokan visszautasítanak mert szerintük"túl pasis "vagyok.Nem érzem magam férfinak,tudom hogy nő vagyok,de így érzem magam jól.

L/L

2017. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem sajnos még nem sikerült,mert fogalmam sincs hol kéne ismerkednem..nem mozgok ilyen körökbe,pedig jó lenne :( Ráadásul nem tartozom a legbátrabbak közé sem,bár ez helyzet illetve ember függő.Én már annak is örülnék ha egy leszbi barát barátnőm lenne,akivel tudok ezekről beszélni.

18/L

18/L

2017. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg az a tipikus balek vagyok, aki mindig hetero nőkbe/lányokba szeret bele. Egy idő után arra jut az ember így, hogy már nem érdekli a dolog különösebben.
2017. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!