Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A pasiknak mért jönnek be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak mért jönnek be a leszbik?

Figyelt kérdés

2017. márc. 15. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Mert szeretik a nőket. Két nő jobb, mint egy.
2017. márc. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem tom én sose lennék leszbi h bejöjjek a pasiknak (megy az anélkül is ;) )
2017. márc. 15. 17:40
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem jön be 24F
2017. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Engem kifejezettem taszítanak. Főleg az ilyen felnyírt hajú, borotvált fejű, piercinges, kitetovált, dagadt, arrogáns dyke-ok. Tudom-tudom, nem minden leszbikus ilyen, meg különben is "mi közöm van hozzá, ő így érzi jól magát", bla-bla-bla, tök jó, értem, de azért nekem nem muszáj jó képet vágnom ehhez.
2017. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem jól fogalmazol.. a nő jön be
2017. márc. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem konkrétan a leszbik jönnek be nekik, csak eleve odavannak a nőkért, hát még ha kettő van belőle, az meg, hogy hármasban egy leszbi párral csinálják, az meg ilyen elérhetetlen álom számukra.

Egyébként meg mi az hogy te nem lennél azért leszbi?? Az ember az nem lesz leszbi valamilyen célért, hanem vagy az, vagy nem :'D

2017. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
több nő > egy nő
2017. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert odaképzelik magukat két nő közé.

Mondjuk ez lehet hülyeség, mert akkor a nőknek is bejönne két pasi...

2017. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Azért amiért a biszex nőknek a biszex pasik . Szeretik nézni ha két pasi megdugja vagy leszopja egymást ,közben vele is foglalkoznak.
2017. márc. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

én se azért vagyok leszbi, hogy bejöjjek a pasiknak... elég fiús vagyok ráadásul, részben azért is, hogy végre ne nyomuljanak rám a srácok, de így is... én nem is értem őket...

egyébként valószínűleg látják, hogy jó testem van, ronda sem lehetek és baromira laza meg közvetlen vagyok én gondolom ezért jövök be sokaknak :)

inkább a biszexekre gerjednek nagyon egyébként, mert egyből hármasban reménykednek és csomó ilyen lányt ismerek, akik biszexek de nem láttam, hogy csajokhoz bármi közük lenne, inkább csak azért mondják, hogy tetsszenek a srácoknak

2017. márc. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!