Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ti hány évesen és mitől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen és mitől jöttetek rá hogy leszbik vagytok?

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
15 évesen. Megismertem egy nálam egy évvel idősebb lányt akibe halálosan beleszerettem és össze is jöttem vele. Ez tavaly februárban volt.
2016. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15 voltam. Csak egyszerûen bele szerettem 1 évig tartott a kapcsolat 20L
2016. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12 evesen jottek az elso gondolatok. Egy lany miatt. Nem szerettem, de rajongtam erte. 15 evesen lettem biztos benne, amikor beleszerettem egy lanyba, es ossze is jottem vele.
2016. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

14 évesen kezdtem rá, úgymond komolyabban gyanakodni. Akkor tudatosult bennem igazán, hogy a lányokra izgulok inkább fel.

19/L

2016. okt. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15 évesen bele szerettem egy lányba.
2016. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13 évesen lettem szerelmes egy lányba.
2016. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15 évesen kezdtem azt hinni, hogy biszex vagyok, és 18 évesen jöttem rá, hogy csak a lányok érdekelnek.
2016. nov. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!