Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leszbik/biszexek! Ti hogy...

Leszbik/biszexek! Ti hogy jöttetek rá hogy mik vagytok? Lehetséges hogy én is az vagyok?

Figyelt kérdés
Volt már 2 barátom de egyik se volt az igazi. Csak pár hétig tartott. De a lányok érdekelnek inkább. Akkor most én leszbi vagyok?

2014. aug. 9. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az hogy mik vagyunk? Emberek!

Lehet hogy az vagy igen.

2014. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekemis volt barátom de valahogy nem vonzódtam hozzá. késöbb kiderült hogy leszbikus vagyok

én úgy jöttem rá hogy éreztem hogy a lányok érdekelnek

2014. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Nekem nagyon megtetszett egy lány, sokat beszélgettünk, jól elvoltunk egymással, és beleszerettem.:)

A fiúk sincsenek nálam hátrányban, így jöttem rá, hogy biszex vagyok.:) 15/L

Love is love.

2014. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól hogy egy kapcsolat pocsék, még nem biztos hogy a szexualitásod a baj. Leszbikusok között is van olyan, hogy az egyiknek nem jön be a másik.


Erre a kérdésre igazából te tudod a választ, önismeret kell hozzá, semmi más. Nincs olyan hogy az ember a homlokára csap, hogy jaaaa tényleg...

2014. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ezt neked kell tudnod, te érzed, hogy ki vonzz igazán. Én úgy jöttem rá, hogy nem csak a férfiak vonzanak, hogy megtetszett egy lány, és egyre többet gondoltam rá, majd ez lehet kicsit furán fog hangzani, de egyik álmomban megcsókolt és onnantól kezdve azt éreztem, hogy csak ő van a szívemben. És igazából, azt nem tudom, hogy leszbikus vagy biszex vagyok, mert ugyan nincs bajom a pasikkal sem, de nem a neme kell egy embernek, hanem ő magam. Remélem érthető voltam, és próbáld ki egy lánnyal, keress valakit aki tetszik,és próbáld meg vele.
2014. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha lányok érdekelnek inkább, akkor elég valószínű.
2014. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hany eves vagy?
2014. aug. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!