Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért lesznek a lányok divat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek a lányok divat leszbik?

Figyelt kérdés

Már ismerősi körből is tapasztalom, hogy valaki divatból leszbikus lesz. Soha nem érdekelte úgy az azonos nem, max csalódott a pasikban, mert rosszul döntött. És kitalálja, hogy azért voltak rossz kapcsolatai, mert ő leszbi, nem azért mert vele van a baj. És amúgy is a nőkkel könnyebb.


Nem tudom, hetente törlik belém a lábukat a nők, de nem jut eszembe pasikhoz menni. Nálatok tényleg így megy, hogy egy csettintésre működik azonos nemmel?


2017. jan. 11. 13:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Nem jön le egyértelműen, hogy te férfi vagy nő vagy, de egy kétségbeesett férfinak tűnsz.

Nem, én divatból nem tudtam hetero se lenni. Pedig milyen menő volt, mikor minden kis tinicsajnak volt fiúja.

2017. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ilyen csak a te fejedben létezik kérdező... Divatból senki se fog a saját neméhez vonzódni. 23/F
2017. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer én is kérdeztem ilyen divatleszbiset,akkor kioktattak hogy ilyen nincs,csak a homofóbok találják ki.Akkor kérdem én ,hogy nevezzük azt aki egy bizonyos ideig "leszbinek" vallja magát aztán egyszer csak hirtelen már nem is az.Na de a kérdésed.

Ebből nem lehet megállapítani hogy tényleg azok vagy sem.Mi van ha azért nem ment nekik mert csak meg akartak felelni az elvárásoknak azért voltak pasikkal,aztán rájöttek hogy tényleg inkább jobb nővel.

Azért mert csalódott vagy nem minden nő ilyen ,jobb ha tudod!

2017. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem divat, hogy leszbikus vagyok.Sajnos partner nélkül, sokszor elég magányosnak érzem magam, errefele senki se ilyen beálítottságú.
2017. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
#4: Én értem, hogy mi a problémád és, hogy miért érzed sértőnek a srácot. Tök jogos. Azt viszont nem értem, hogy miért kell a rólatok kialakult rossz sztereotípiát erősítened. Ezzel a hozzászólással csak magadat és a leszbikus közösséget minősíted.
2017. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21/L vagyok es ennugy erzem noknis erdekelnek engem. Es nem divatbol. Kivancsi vagyok nagyon milyen lehet egy novel egyutt lenni. :P
2017. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%

Én adhatok egy korrekt választ. De hosszú lesz! Úgyhogy annak a suttyónak üzenem, aki csak brahiból azt írná „én végig se olvastam, de szerintem terhes vagy” Nem! Nem lehetek terhes!

Eddig volt a vicces rész most jön a komoly válasz!

A média a ludas! S konkrétan egy sorozattal kezdődött a címe: Szex és New York. Ki ne hallott volna erről a sorozatról. Igaz én találtam ilyet is, aki nem ismeri. De lássuk be elég ismert sorozat. De annak, aki nem ismeri.

Négy férfigyűlölő barátnőről szól. A sorozat maga hat évad! 2002 óta fut Magyarországon, de az óta is folyamatosan ismétlik. Ebben a sorozatban gyámoltalan férfiakat mutatnak. S a nők szinte semmi munkával olyan hatalomra tesznek szert mely a valóságban kivitelezhetetlen. A teljes férfi nemet nevetségessé teszik. S bizony a magyar ember a tv -ből tanul, befolyásolható! Aki ezt tagadja annak nincs tv –je.

Igen most lehet mondani, hogy sok a suttyó alak. Én erre azt mondom azok mindig is voltak, s lesznek. Egy dolog változott, s az a nők hozzáállása a férfiakhoz.

De ami ennél is fontosabb maguk az amerikaiak ismerik el, hogy a sorozat óta változott meg a nők viselkedése a férfiakkal szemben. Akárhány a mai férfi női viszonyról szóló műsort látok felbukkan a sorozat címe. Mert ez volt az első, ami elkezdte hirdetni a szingliség eszméjét.

Sokáig nem értettem miért éri ez meg a médiának ezt hirdetni. Mert a sorozat sikere után jöttek a klón sorozatok mik ezt az eszmét hivatottak meglovagolni. S nem értettem miért. Aztán a rádióban egy reklámszakember tehát hozzáértő ember a következő választ adta. A szingliség gazdaságilag megéri, mert az egyedülálló ember többet fogyaszt, mint az az ember, aki együtt lakik valakivel egy háztartásban. Mert ha ketten vannak, már spórolásra tanítják egymást. Hogy ez nem igaz? Üssük csak be a jó öreg google –be

Szinglik napja!

S mi lesz az első találat címe?

„Fél nap alatt tízmilliárd dollárnyi forgalom volt az Alibabán a kínai szinglik napján”

Ez már komoly pénz!

Azt persze nem tudom ki másolt kit. Hogy az amerikaiak Kínát, vagy Kína Amerikát. De látható a szingliség megéri!

Az is igaz hogy a Szex és New York megkerülhetetlen lett.

S most úgy tűnhet nagyon elkanyarodtam az eredeti kérdéstől. Pedig nem!

A kérdésre, hogy miért lesznek a lányok divat leszbik? A válasz egyszerű.

EZ A VÁLASZ A FÉRFI GYŰLÖLŐ SZINGLISÉG ESZMÉJÉRE!

Ez egy következmény! Ok-okozat! Ilyen egyszerű!

S nemrég olvastam, hogy már szakemberek szerint sincs igazi férfiideál a tv -ben.

S valóban feltűnően sok az érzelmes már-már feminin férfi a filmekben tv ben. Ennek tagadása szintén felesleges. Csak a vak nem látja.

S hogy mi a megoldás. Egy sorozat, mely nevetségessé tenné a szingli eszméket. És van is egy ilyen.

A címe:

Mocsok macsók meséi (Mind of the Married Man)


Ez majdnem olyan mint a Szex és New York csakhogy férfiakkal. Ez legalább olyan vicces formában tálalja három barát történetét.

Egyértelműen ellenpéldának szánták. Mint a cím is mutatja Magyarországon is futott.

De sajnos a szingliség több pénzt hoz. Így a sorozat egy évadot élt meg. Pedig van ugyanolyan jó!

Félreértés ne essék! Nekem is van leszbikus barátom, jól kijövünk, holott férfi vagyok. Így nem vádolhattok nőgyűlölettel, szó sincs erről.

Itt most a divat leszbikről van szó!

Tudom kicsit hosszúra sikeredett, de remélem látható ezek a divat leszbik a szingli eszméktől megrészegülve, férfias férfikép hiányában, egyszerűen el vannak tévedve…

Remélem, egyszer észbe kapnak a médiában s rájönnek, ezzel tönkre teszik mind a férfiakat, mind a nőket…

2017. jan. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Ez egy nagyon buta kérdés volt... Teljesen mindegy, hogy ki kivel van együtt és, hogy meleg-e vagy nem. Mindenki szeretne szerelmes lenni..vagy szeretni valakit. Azzam meg szerintem semmi baj ha valaki a saját neméhez vonzódik....és olyan, hogy divatból nincs..mert manapság ez még mindig nem elfogadott sokak szemében


17/L --> meg leszbi is

2017. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Ez a "média az oka" hozzászólás az egyik legostobább, amit mostanában olvastam. Nem értem miért olyan nehéz elfogadni, hogy a tévében csak azt mutatják, amit látni akarsz...


Miért lesznek "divat" leszbik?

Szerintem azért, mert a férfiak túl önteltek és beképzeltek - tisztelet a kivételnek. Ez így kicsit rideg, de ha végiggondolom, világ életemben ilyen férfiak vettek körül.

2017. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#10: Hát... Láthatóan igen. :)
2017. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!