Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért lesznek a lányok divat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesznek a lányok divat leszbik?

Figyelt kérdés

Már ismerősi körből is tapasztalom, hogy valaki divatból leszbikus lesz. Soha nem érdekelte úgy az azonos nem, max csalódott a pasikban, mert rosszul döntött. És kitalálja, hogy azért voltak rossz kapcsolatai, mert ő leszbi, nem azért mert vele van a baj. És amúgy is a nőkkel könnyebb.


Nem tudom, hetente törlik belém a lábukat a nők, de nem jut eszembe pasikhoz menni. Nálatok tényleg így megy, hogy egy csettintésre működik azonos nemmel?


2017. jan. 11. 13:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem értem hol ebben az ostobaság…

A 8 –as, vagyok. Ha egy reklám szakembert kérdezel, az is megmondhatja, hogy a médiahatással van az emberre. Hisz a reklám szakembernek ez a szakmája:)

Én tényeket közöltem azt, amit a médiában olvastam hallottam. És csak leírtam, amit egyértelműen kimondtak. Hogy a szingliség eszméjének terjesztése már gazdasági érdek. Azt hiszem, egy reklámszakember szemberöhögne ezért 11 –es ha ezt mondod „hogy a tévében csak azt mutatják, amit látni akarsz.”

Dehogy! Ez esetben egy reklám se lenne pl. a tv –Ben:)

A folyamatos ismétlés pedig megint csak hatással van a tudatra. Ezt hívják úgy, hogy kondicionálás!

De nem csak divat leszbik, hanem divat meleg pasik is megjelentek. Az új eszme hatására. Nézz meg akármelyik partnerkeresőt ahol van meleg pasi, leszbikus, és hetero lehetőség. A meleg pasi lehetőség nyer torony magasan. Miért?

Ugyanezért! Mert a nők elfordultak a férfiaktól.

Mint mondtam sok a bunkó férfi! Nem őket védem! És nem is a valódi leszbikusokat szidom. Szó nincs erről.

Én azt kérdezem miért nehéz elfogadni, hogy a tv hatással van ránk? Hogy a szingliség eszméje következményekkel is járt?

Én a trendet szidom, amit a kérdező is! És bármelyik igazi meleg és leszbikus megmondhatja, hogy igenis létezik a divat meleg, mint új megjelent típus.

2017. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#13: "Én tényeket közöltem azt, amit a médiában olvastam hallottam."


Nincs több kérdésem...

2017. jan. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
88%

4-es, ne haragudj, de miért kellett a kérdezőt sértegetni? Ő feltett egy kérdést. Tipikusan úgy viselkedsz, mint a szélsőséges, feminista, férfigyűlölő leszbikus nők. Ezért sem fogad el benneteket a társadalom, mert nem tudtok normálisan viselkedni, már bocsi.

Kérdező, leszbikus vagyok és nem foglak lehordani, itt egy normális válasz. A nők szexualitása képlékenyebb, mint a férfiaké. A férfiaknál általában a pubertás végére eldől, hogy homo, vagy heteroszexuális lesz -e, elég ritka a biszexuális. A nők meg hajlamosak a másik nővel közeli kapcsolatot kialakítani, főleg testileg, mert nagyon kevés a teljesen hetero. Én leszbikusként mondom azt, hogy mindegyik nő elcsábítható, csak a megfelelő nő kell hozzá. :) Nekem már volt több olyan barátnőm, aki heterónak vallotta magát előttem, aztán kicsit megmozgattam őket. Nem kell emiatt kétségbe esni. És ez megint nem a szórakozóhelyen csókolózó kategória. Mondjuk rólam és a barátnőmről is ezt gondolják, mert mindketten szépek vagyunk, de jól van.😂

2017. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

na, nem az a bajom ha leszbikus lenne vagy homokos stb. Hanem azt nem értem miért akar divatból lenni az valaki. Csak mert csalódott a másik nembe (mert rosszul választott), akkor kitalálja, hogy ő a lányokat v fiúkat szereti és biztos a sors volt.


Mondom, nekem is sok rossz tapasztalatom van a nőkkel, mégsem leszek meleg ettől, nem fogom kívánni az izmos srácokat. Nálam ez úgy jön le, hogy lázadni akar a másik nemmel szemben, pedig az p hibája is volt, ha rossz élmények érték.


Mindig azt kapom lányoktól, hogy jaaj hát ő lelkileg megért. Persze hogy megért. A haverjaim engem is megértenek és olyan jókat nővel még nem röhögtem soha, mint a haverokkal, és nem is dumáltam. A gondjaim sem fogja megérteni egy nő, mégsem érdekelnek a férfiak.

2017. jan. 12. 12:38
 15/15 A kérdező kommentje:

most azért, mert beképzelt férfiak vettek körül, az nem kifogás. Gondolom a kicsit csúnyább, de normális és becsületes értékekkel rendelkező srácokat elutasítottad, aztán meg jön a "egyik férfi sem ért meg, minden férfi sz*mét disznó" duma. Hagyjuk már.


Engem meg beképzelt nők...sőt, a tipikus hazudós, kibeszélem a pasim a háta mögött, pénzéhes csajok, pedig nem plázacicák voltak. átlag külsejű lányok. Csaltak is meg, aláztak is meg, törlik belém a lábukat stb, mégis a nőket szeretem. És mégis őszintén nyitok feléjük, alázatos vagyok, mert nem a negatív dolgot fogom fel a múltamból, hanem a pozitív dolgot nézem, amit a jövő hozhat.


Ha a rossz múltbéli tapasztalatból kéne kiindulnom, akkor legyek meleg? Soviniszta? Alázzam a nőket? Nem!


Miért van az, hogy sokan, egy véleményt sértésnek vesznek, és személyeskednek? Miért van az, hogy minden pasi sz*mét, csak mert a rosszfiúk kellenek a jókat meg alázza a legtöbb nő? vaj van a füle mögött talán?


Én nem a többségre értettem a kérdést, és sry ha sértőnek veszi valaki, még a kivétel is.

De tényleg azt tapasztalom, hogy a legtöbben divatból és lázadásból lesznek leszbikusok a környezetemben. Férfigyűlöletből és egy rossz felfogás miatt és nem azért, mert a nők tetszenek neki, hanem mert hárítja a felelősséget...a rosszul választott kapcsolat felelősségét.

2017. jan. 12. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!