Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti mikor mondjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mikor mondjátok egy lányra hogy fiús?

Figyelt kérdés

Az egyértelmű, hogy a butchok a fiúsak, de azon kívül, mik azok a dolgok amiktől nektek fiús egy nő?


(Amiért kérdezem: nem tudom, hova sorolhatnám magam. Az alakom teljesen nőies, hosszú hajam is van. Öltözködésre viszont, igaz női ruhákat hordok, de legtöbbször lazább inget /nem kockásat/, vagy más "vagányabb" ruhadarabokat.)

Szerintetek hova sorolhatnám magam?


A poénkodóknak előre jó szórakozást, a többieknek köszönöm az értelmes választ/segítséget.

19L


2017. márc. 12. 00:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A fiússág nálam ott kezdődik, hogy rövid a haja, fiús/vagányabb ruhákban jár, és fiús a járása, a mozdulatai..ilyenek.
2017. márc. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

#11 akkor én fiús vagyok.

Apám meg folyton azt mondogatja hogy igazi nő vagyok. Ami engem tökre zavar, nem akarok nő lenni.

2017. márc. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem csak az nő, aki magára ken egy rakat sminket meg tangában mászkál.:D De kinek mi.

Szerintem te még nem vagy különösebben fiús, inkább a lányos oldalára tippelnélek, persze nem azok közé, akik magassarkúban meg agyonsminkelve járnak, de azért az is túlzás, hogy csak az lenne nőies, aki ezt teszi.

2017. márc. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2017. márc. 12. 12:16
 15/15 anonim ***** válasza:

Én sem tudom hova soroljam magam. Én nőiesnek és nőnek tartom magam. Belőlem árad az,hogy nő vagyok, egy igényes nő. A nő nem attól lesz igazi nő,hogy kikeni magát reggel 3 hetente frizurát csináltat szoknyát visel meg magassarkút, hanem attól,hogy tudja és szereti azt hogy ő nő. Más lesz a kisugárzás a járása a harmóniája egy nőnek ettől az érzéstől. Nah és akkor mondják azt,hogy nő,bármilyen stílusa is legyen. Még akkor is ha egy melegítőbe,sportcipőbe.

Én szoktam szoknyát felvenni. Sminkelni nagyon ritkán,nem akarok semmit sem változtatni az arcomon. Fehérnemű szetteket viselek sorolhatnám. Viszont tegnap kicseréltem melegítőbe az olajat az autómba,én gipszkartonoztam ki itthon és festettem... sorolhatnám. Ettől még nő vagyok csak plusz kreatív és ügyes. :)

Remélem érted hogy ne rangsorold magad. Az vagy aki, és így is meg úgy is szeretni fognak :)

2017. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!