Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mikor mondjátok azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiss Béla04016 kérdése:

Lányok! Mikor mondjátok azt, hogy jó volt a férfi az ágyban? Milyennek kell lennie?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 09:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Bìrja sokáig
2016. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Tudja hogy mit szeretek, nem csak az o orome erdekli

Szerencsere a baratom pont ilyen:)

2016. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Figyelni kell a nő reakcióit, legyen a pasiban meg hogy a nőnek akar jót, az a vágy hogy el akarja élveztetni a párját, és nem csak reszel kedvére.

Az sem hátrány ha sokáig bírja, mert elég hangulat romboló, hogyha fél percen belül elmegy.

2016. júl. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
k..va gazdagnak, akkor mindig szuper vagy az ágyban
2016. júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nekem fontos az összhang és a minőségi kommunikáció ott is. Akár szavakkal, akár mozdulatokkal.;)

Ne legyen önző, én sem vagyok !! :D

Valóban; fontos, hogy ne kettő percig bírja, vagy ha hamar elmegy .. a következőkben azért ' tegye oda magát ' :D

Nekem fontos még, hogy ne legyen egyoldalú egyáltalán!! Legyen kreatív és tudjuk kialakítani egy változatos ' szexkultúrát , együtt:D onnantól, mindig jó lesz minden, amibe belekezdünk !!! ;) :D :)

2016. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én akkor mondom, amikor nem csak, hogy eljuttat az orgazmusig, de az odáig vezető út is élvezetes és izgalmas- tehát kb folyamatosan ingerelve vagyok, a megfelelő ponton megfelelő szögben megfelelő erővel és sebességgel csinálja a dolgokat. Nyilván ez csak akkor van, ha egyébként is nagy az összhang, érzelem, romantika, stb, de részemről nem feltétel.
2016. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Magas, jóképű, izmos, nagy a farka
2016. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Én pl akkor amikor úgy megyek el hogy az egész testem bele remeg még a lábaim is és kell legalább fél óra ahhoz hogy újra lábra tudjak állni... Na ilyenkor volt pöpec a szex és egész nap vigyorgok mint egy vadalma. 22 N
2016. júl. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyel rám, rendesen felizgat, nem sietteti a dolgokat, elég időt szán mindenre, élvezésig nyal, nem erőlteti rám, amiket nem szeretnék (fejrángatás, szájbaélvezés, anál...), és nem akar akrobatikázni különböző kitekert pózokkal, amiket egyáltalán nem élvezek.


Természetesen nem csak fekszem, mint egy fadarab, viszonzom a törődést, de ezektől mondom azt, hogy jó az ágyban.

2016. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
5- ös tetszik a fogalmazásod. :)
2016. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!