Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok, ti mikor mondjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mikor mondjátok egy lányra hogy fiús?

Figyelt kérdés

Az egyértelmű, hogy a butchok a fiúsak, de azon kívül, mik azok a dolgok amiktől nektek fiús egy nő?


(Amiért kérdezem: nem tudom, hova sorolhatnám magam. Az alakom teljesen nőies, hosszú hajam is van. Öltözködésre viszont, igaz női ruhákat hordok, de legtöbbször lazább inget /nem kockásat/, vagy más "vagányabb" ruhadarabokat.)

Szerintetek hova sorolhatnám magam?


A poénkodóknak előre jó szórakozást, a többieknek köszönöm az értelmes választ/segítséget.

19L


2017. márc. 12. 00:04
1 2
 1/15 anonim válasza:

Szerintem inkább lánynak mondhatod magad..

Én is így szoktam öltözni, meg minden de szerintem inkább a nőiesebb felé dőlsz ;)

2017. márc. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Én enyhén biszex vagyok, 24 éves.


Ennyiből nem lehet megmondani. Smink, magassarkú, fehérnemű?

2017. márc. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 Köszi.

#2


Smink van, de csak minimális.


Magassarkú csak ha épp valami alkalomra kell.


A fehérnemű abszolút kedv függő. De mindenféle van.

2017. márc. 12. 00:17
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
2. vagyok, nekem akkor fiús. Nőiesnek abszolút nem mondható.
2017. márc. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

hogy jön ide a fehérnemű? :D elég fiús vagyok, annak is néztek néha... :D pedig főleg női ruháim vannak :D de van pushup melltartóm is, sportmelltartó, leszorítani nem szoktam semmit, természetesen vagyok deszka (ezt eszámíva magyon nőies alakom van ^^) :D és tangát is hordok meg van amikor alsógatyának kinéző francia bugyikat, akkor meg is szokták kérdezni, hogy alsógatya van-e rajtam, pedig nincs egy darabom se :D

fiússág meg nem csak öltözködésen múlik, hanem viselkedés, gesztusok... szóval láttam olyat, aki tök nőiesen öltözött, de amúgy meg baromira fiús volt és nem tetszett, hogy nem volt meg az összhang :D

amúgy miért szeretnéd mindenáron felcímkézni magadat?

2017. márc. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5


Két közeli barátommal beszéltünk valamiről, és mondtam hogy szerintem én nem vagyok nőies, erre az volt a válasz hogy szerintük pedig az vagyok. (Mondjuk pasik mondták.)


Csak érdekel, ki hogyan vélekedik erről, hogy mi fiús és mi nem.

2017. márc. 12. 00:30
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
# 5, én sem hordok push up melltartót, szilikon mellem van, de a melltartó passzol a bugyival és a harisnya (combharisnya) fazonnal. Ez alap minden nőnél. Nem nőneműnél, hanem nőnél. A köröm színe passzol a lábkörömmel. Attól hogy valakinek puncija van nem nő, max nőnemű...
2017. márc. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

egyébként kikérem magamnak, nem vagyok nő, genderfulid vagyok XD

elnézésed kérem, hogy a női nem mibenlétét nem a divatban látom :D fogadjunk lenyomtad ezt a szöveget, ami alapján a transz nő sokkal inkább nő például nálam, de sosem tekintenéd annak :D

a pasik nagyon máshogy vélekednek erről egyébként, sokan úgy mint az utolsó, hogy hangsúlyozz ki minden nőiességet és akkor vagy az, mert sokszor ruhában nem tudják megállapítani ki néz ki jól :D na meg van az amikor kötelességüknek érzik nyugtatgatni az embert, hogy de igenis nőies, még akkor is ha eközben lányok akarják felszedni, mert fiúnak nézik :D

2017. márc. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nő akarok lenni minden helyzetben, egyedöl is amikor reggel felöltözöm és belenézek a tükörben és azt mondom, hogy "igen, ez egy szuper jó nő", a jó a testem, a haja, körmöm, bőröm, majd sminkelés után, felöltözés után is. Nekem egy nő tetőtől talpig nő. Én az vagyok, elégedett vagyok, de minden nap próbálok még jobb lenni.
2017. márc. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#7


NŐnek valóban születni kell, de szerintem nem a körömlakk és a magassarkú a legfőbb kulcs. Vannak olyan nők, akikből melegítőben, magassarkú, műköröm és tanga nélkül is sugárzik a nőiesség.


#8

Nem tudom hogy megnyugtatásnak szánták-e, viszont még sosem néztek fiúnak. :D

2017. márc. 12. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!