Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus 35-40 éves nők, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus 35-40 éves nők, ti megnézitek a 20-21-22 év körüli lányokat?

Figyelt kérdés

Mint sok más huszonéves leszbi lánynak, nekem is titkos vágyam egy 35-40 körüli nővel lenni. De ők hogy viszonyulnak ehhez?


Azt tudom, hogy az ilyen korú nők a huszonéves fiúkat kisgyereknek tartják. De a lányokat is? Vagy a lányokra máshogy tekintenek?


2017. márc. 3. 23:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bár még csak 34 éves vagyok, de igen, rendszeresen szoktam erre a korosztályra is csorgatni a nyálam :P
2017. márc. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igen megnezem oket

Aztan szomorkodok h en mar nem vagyok olyan fiatal ...

Bar nem ertem mert en meg soha nem csiptem fel ilyen koru csajt es ok sem leptek felem szal kizart h mindegyik erre vagyna

2017. márc. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pedig van aki erre vágyik ^^
2017. márc. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Jelentem, hogy igen. :D

Én már ugyan 24 vagyok, de voltam idősebb nőkkel, a baj csak az volt, hogy mindegyik férfivel volt házas és szerető szerepben voltam. :/

2017. márc. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Enegem nem vonzanak,szinte még gyerekek.38 évsen még azt is meggondolnám,hogy egy 30 évessel összejöjjek(a párom 34),de 30 alá egyáltalán nem mennék.

38/N

2017. márc. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

Én mèg nem vagyok 35-40, csak 27,de a 20-22 éves lányokat még én sem nézem meg.Ahogy a kérdésben is szerepelt lányok és nem NŐK.Sőt,fatalabbal össze sem jönnék,a mostani barátnőm is idősebb nálam 3 évvel. De az utcán,vagy bárhol is 30 feletti nők keltik fel a figyelmem,sokkal vonzóbbak számomra.

27/L/N

2017. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

6-os, nem szép dolog az általánosítás! :) Szerintem nem a kortól függ, hogy valaki Nő! :)


Kérdező, egyébként egyetértek Veled, nekem is "titkos vágyam". :-D


23N!

2017. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
7-es csak írd le a véleményed,ne az enyémmel foglalkozz.
2017. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Megnézem a fiatalabbakat is ha tényleg szép de onnan tovább semmiképp
2017. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én 32 vagyok. Nem tartom magam se idősnek, sem fiatalnak. Sokmindenbe belevetem magam, de bizonyos dolgokban megfontoltabb vagyok. Én azt a csajt/nőt nézem meg, aki valami miatt kivált belőlem érdeklődést. Volt már idősebb, de fiatal is. 2 éve beleugrottam egy elég meredek szituációba. Kavartam egy 18 éves csajjal. Megfogott a személyisége, aztán sokat beszélgettünk, jól éreztük magunkat. Kavarás lett a vége. Ami miatt nem akartam soha ennyire fiatalabb korosztállyal kezdeni, az az, hogy általában félnek az érzéseiktől, sokmindennel kapcsolatban teljesen döntés képtelenek.

A Párom 29. De szívesen dumálgatok, ha valakinek van kedve... Irhattok a téma kapcsán.

2017. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!