Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok, ha lefeküdte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok, ha lefeküdtem a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
A barátnőmről tudtam, hogy leszbikus és már párszor felajánlotta, hogy szívesen lefeküdne velem, de én eddig mindig visszautasítottam, viszont kíváncsi voltam, hogy milyen lehet lánnyal ezért most legutóbb beleegyeztem.

2017. márc. 2. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Ha csak a lányokat szereted és undorodsz a fiúktól akkor igen. Ha a fiúkat is szereted akkor max biszex vagy.
2017. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Én inkább szimpla kíváncsiságnak nevezném.

Viszont igaza van az előttem szólónak. Ha a férfiaktól undorodsz, és a lányokhoz jobban vonzódsz szexuálisan akkor leszbikus vagy.

Vagy ha épp mindkét nemhez érzel valamilyen vonzódást, akkor biszex.

2017. márc. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
És élvezted? Milyen volt?
2017. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy Leszbikus ha csak lánnyal tudnál együtt lenni.. Ha a férfiakhoz is Vonzódsz szexuálisan akkor Biszexuális vagy. 23 L
2017. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A lány nem írta hogy vonzódik a nőkhöz ugyhogy nem feltètlen biszex te tudod mi vonz nekrm inkább az jött le a szavaidból hogy nem tudsz nemet mondani és ezzel előnytelen helyzetekbe fogsz vagy kerülsz
2017. márc. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Felesleges ilyen cimkéket aggatni magadra, csak csináld amit élvezel. Ennyi.
2017. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát vonzódom a lányokhoz, csak azért álltam ellen, mert nem mertem kipróbálni. Amúgy eddig két fiúval szexeltem, de egyikkel se volt olyan jó, mint a barátnőmmel.
2017. márc. 2. 09:55
 8/9 anonim ***** válasza:
17%
Hmmm...vegyétek fel legközelebb és küldjétek el.
2017. márc. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha élvezted, heteró biztos nem vagy. :) minimum biszex. De ha a fiúk nem vonzanak, akkor leszbikus vagy.
2017. márc. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!