Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus vagyok ha lefeküdtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok ha lefeküdtem a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Tegnap buliban a barátnőm elkezdett tapogatni, meg megcsókolt és végül odáig fajult a dolog, hogy felmentünk hozzá és le is feküdtünk. Ráadásul többen is látták, hogy a buliban egymást tapizzuk, meg smároltunk, szóval eléggé zavar a dolog,hogy pletykálkodnak rólam. Szerintetek ennyitől már leszbikus vagyok, vagy csak az alkohol miatt történt.

2017. jan. 27. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Akkor vagy leszbikus ha szerelmes vagy/jársz/összeköltözöl egy nővel.Te egy heteró nő vagy,aki kipróbálta más nővel.Biszex sem vagy,csak ha bele is tudsz szeretni egy nőbe .
2017. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha vonzódsz a férfiakhoz is akkor biszexuális vagy. De ha ennyire szégyelled, hogy lánnyal voltál nem hiszem, hogy leszbikus vagy.
2017. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak azt szégyellem, hogy sok ismerősöm látott és majd elmondanak mindennek. Amúgy meg az az igazság, hogy élveztem és szeretném majd többször is megismételni, szóval emiatt úgy érzem, hogy leszbikus lettem. Amúgy voltam már fiúval is, volt két tartós kapcsolatom, meg egy rövidebb kalandom is.
2017. jan. 27. 19:50
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
a legtöbb nő ugyanezt csinálja
2017. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Erre előbb kellett volna gondolni, ha ennyire zavar.
2017. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
88%
Szerintem egyszer elunk es nem baj az ha olyan dolgokat is kiprobalunk ami az elvárasok hataran kivul van
2017. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfiakhoz is vonzódsz, akkor biszex vagy. Különben meg ne érdekeljen, hogy pletykálkodnak az emberek, ez a te életed és ha ezt szereted csinálni, akkor csináld.
2017. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Te max biszex vagy. Leszbikus szerintem nem. Mások véleménye meg ténleg ne érdekeljen. Én úgy gondolom,hogy fontos az is néha,hogy tágítsuk saját korlátainkat..:)
2017. jan. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%

Leszbikus akkor vagy, ha semmilyen szintű vonzalmat nem érzel férfiak iránt, csak nők iránt.

Amennyiben a férfiakhoz is vonzódsz, velük is el tudsz kapcsolatot képzelni, ugyanakkor a saját nemed iránt is érdeklődsz és még jó is volt és meg is ismételnéd, akkor biszexuális vagy.

Aki meg azt írta, hogy akkor lesz valaki biszexuális, ha érzelmeket is táplál a saját neme iránt, azt felvilágosítom, hogy hülyeségeket mond! Én is biszex vagyok, vágyat ugyanúgy mindkét nem iránt érzek, mindkét nemmel volt szexuális kapcsolatom, viszont érzelmileg csak a férfiakhoz tudok kötődni és csak férfivel tudok kapcsolatot elképzelni, ettől még volt dolgom nem is egyszer szexuális téren lánnyal is.

2017. jan. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%
9-es én például ezt úgy szoktam nők esetében definiálni...hogy leszbikus aki ódzkodik hogy pasival szexeljen. csak nővel tud elképzelni laza meg komoly kapcsolatot egyaránt, biszex: "ha nő mellett találom meg a boldogságot akkor nővel élem le az életemet ha férfi mellett akkor férfival"....vagyis a hetero halmaz nagyon tág a nők esetében: beletartoznak a hagyományos konzervatív lányok meg a kiváncsi lányok is akik nyitottak erre arra de végsősoron olyan családban gondolkodnak ami apa anya gyerekek képlet szerinti.
2017. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!