Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A leszbikus nők a péniszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leszbikus nők a péniszt azért vonzónak tartják valamilyen szinten?

Figyelt kérdés
Csak mert használnak ugye ők is vibriket, dildókat és egyebeket amiknek pénisz formája van.

2017. márc. 1. 10:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
63%
#9: A lányoknak meg van segglyukuk a melegeknek, ha már ennyire bele akarsz kötni :D
2017. márc. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
#9-es :pont az a lényeg, hogy van, de még se tudnak vele olyan jól bánni, meg tisztelet a kivételnek, de a legtöbb férfi, nem azt nézi, hogy a barátnőjének minnél nagyobb örömet tudjon szerezni, hanem fordítva. :p
2017. márc. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
5%
Utolsó: pont erről beszéltem.. hogy mivel a férfiak lehet hogy rosszabbak sok területen mint egy nő, ezért valahol egy "döntés" amit a leszbikusak elkövetnek. Tudat alatt. Mert egy nő jobban bánik a kezével, szebb a teste, stb. stb.
2017. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%

A szexuális vonzalmat nem lehet eldönteni. Ez pl. olyan, mint hogy nem lesz senki attól leszbikus, mert csalódott a férfiakban. Az valószínűleg mindig is biszexuális volt és épp akkor mérgében jegeli a férfiakat.

A homoszexualitás nemtől függetlenül ugyan az, ugyan úgy a saját neméhez kötődik szexuálisan és romantikusan, legyen férfi, vagy nő.


Nekem például mindig jó kapcsolatom volt az ellenkező nemmel, nőies lány létemre mindig fiúkkal lógtam, az egyik legjobb barátom és egy hetero fiú, mégsem vonzódom hozzájuk se szexuálisan, se érzelmileg. A barátnőmet nem adnám semmiért, mert kívül-belül ő a tökéletes.

2017. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
78%

"Utolsó: pont erről beszéltem.. hogy mivel a férfiak lehet hogy rosszabbak sok területen mint egy nő, ezért valahol egy "döntés" amit a leszbikusak elkövetnek. Tudat alatt. Mert egy nő jobban bánik a kezével, szebb a teste, stb. stb.


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.

# 13/14 Időpont tegnap 22:04"


Akkor ilyen logikával a hetero férfiaknak is döntès kérdèse, hogy ők heterók lesznek merthogy szebb a nők teste, tudnak főzni, mosni stb, es sok hasonló dolgot, amikre a férfiaknak is vannak végtagjaik mégse csinálják, (tisztelet a kivètelnek persze mint mindig) de ha már egy nőnek megtetszik egy másik nő, az egyből döntés kèrdése?? :) Szerinted a szerelem&vonzalom döntés kèrdése? Vagy te azt hiszed, hogy el tudjuk dönteni, hogy ki fog tetszeni nekünk? Mert ha ez egy ilyen világ lenne, akkor èrdekes helyzetben lenne mindenki. Nem, nem lehet eldönteni, hogy "mostantól a nők fognak tetszeni, nem a fèrfiak." max néhány kamulszbikusnál, de az pár év után úgy is kibukik... Nem èrtem miért nem lehet ezt felfogni végre. Én leszbikus vagyok méghozzá a lányos fajtából. egyáltalán nem kívánom a férfiakat, nem vonzódom hozzájuk ès erről nem döntöttem. Hidd el, sokkal könnyebb lett volna az életem, ha pasik után rohangálnék, és nem kellett volna hazugságban éljek a szüleim elől, mert titkolnom kellett, hogy mi a szitu, vagy pl az iskolában nem lettem volna céltábla, amikor egyszer megláttak a barátnőmmel. (csak egymás kezèt fogtuk) Szóval ha úgy gondolod, hogy valaki önként választja ezt a sok sz*rt akkor csak gratulálni tudok.. Ezen felül amúgy nem utálom a férfiakat, nem vagyok fèrfigyülölő, sok haverom van akikben megbízok, de egy sem tudja annyira felhúzni az "idegeimet"(jó értelemben) mint amikor egy olyan lány van a közelemben aki az esetem...

2017. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
6%
EZ pszichés dolog. Nem létezik, hogy nőies nőként ne kelljen semmilyen szinten férfi. Hisz beléd van kódolva. A nőiséghez tartozik hogy kell neki férfi, lelkileg, anatómiailag. Nézd már meg a lányok nagy részét, mindegyik élete 90%-ban arról szól hogy ez a pasi meg az a pasi..
2017. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
IGEN DE AZOK A LÁNYOK NEM LESZBIKUSOK! Fogd már fel!!! Attól még, hogy nőies vagyok, nem azt jelenti, hogy azért adok a külsőmre, mert pasi kell b* *sszameg . olyan hülye vagy mint egy marék sültkrumpli már elnèzèst. Azért vagyok nőies, mert így szeretem magam a tükörben, így èrzem jól magam, nem azèrt, hogy másoknak főleg férfiaknak tetszelegjek.... Ha meg igen, akkor maximum egy szintén leszbikus Nőies Nő figyelmét szeretnèm felkelteni. Te mit nem èrtesz ezeken?? Egy leszbikust nem érdekelnek semmilyen szinten a pasik, még ha te felhozod az összes logikátlan èrvedet amit valami kamuhirportálon olvastál... Ha tudat alatt a pasik èrdekelnének akkor nem nedvesednèk be egy szép mell vagy egy formás popsi látványára, hanem éjszaka f* szról álmodoznék, de rohadtúl nem így van IQ bajnok... Már ovodában is csak lányokkal szerettem lenni, és peti helyett Julcsi tetszett, szerinted mennyire volt tudatos ez akkor?? Azt se mondhatod, hogy láttam melegeket tv-ben és biztos ezért, holott tv-nk se volt 7 èves koromig :))) Be kéne fejezni a kamuportálok olvasását ès akkor legalább a hülyeségeidet se osztogatnád a többi hiszékeny agyhalottnak. Nem csak a Butch-ok igazi leszbikusok akik úgy is viselkednek mint egy pasi, hanem azok is, akik rendesen lányosak. Én pl egyáltalán nem értem a butch-okat, mert ők valamilyen szinten pasisak akarnak lenni, azt a szerepet felvenni.. nos én egyáltalán nem szeretnék pasisan kinézni, se úgy viselkedni és nem tudnék férfi vagy annak kinèző testben élni, mert egyáltalán nem tetszik az a külső így nem èrezném jól magam...
2017. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
14%

#17 te most komolyan direkt kisbetűvel írtad a férfihoz kapcsolódó kifejezéseket és a petit, a Nőt és a Julcsit és az ilyen nős szavakat meg nagybetűvel? XDDDD


Micsoda bosszú!

2017. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
81%
nem volt szándékos, de tényleg, észre se vettem :D (ajjajj, akkor mindjárt férfigyűlölőnek leszek címkézve, ugye? :ccc ) elnézést, Férfi, Peti, remélem megfelel. :)
2017. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%

A férfiak vonzódnak szexuálisan az elemlámpákhoz? Mert ugye ott vannak a fleshlight típusú játékszerek, és azt használják, az meg tök úgy néz ki, mint egy elemlámpa.


a) Hibás az egyik premissza - a leszbikus nők elég nagy része nem szereti a behatolást.

a) Hibás az egyik premissza bé verzió - a leszbikus nők elég nagy része nem használ semmilyen segédeszközt a behatoláshoz a kezén (a partnere kezén, ujján, öklén etc.) kívül.

b) Hibás az egyik premissza, csak most a másik - a dildók elég nagy részének egyáltalán nincs péniszformája, színe, állaga, szaga stb. De persze a klasszikus pszichológia megélhetési iparággá fejlesztette a péniszre asszociálást bármilyen hosszúkás, rúd alakú, résekbe dugható tárgyakról, tudjuk jól, szóval javaslok egy körutat a legközelebbi szexshop webáruházában: léteznek ún. "valósághű" dildók, valamint kétségtelenül behatolásra alkalmas formájú, de semmilyen általam ismert élőlény ivarszervére nem hasonlító dildók is.

c) Még azokban a konkrét esetekben is, ahol a premisszák igazak, nem feltétlenül van oksági kapcsolat. Lásd a klasszikussá vált kijelentés: attól, hogy két pofára zabálom a gumicukorférgeket, még nem akarok igazi férgeket enni. Azok a (nem feltétlenül leszbikus) nők, akik szeretik a segédeszközökkel való behatolást, nem a pénisz szentséges volta miatt szeretik, hanem mert bőségesen el van látva a hüvely izgatható pontokkal, tehát úgymond vak tyúk is talál szemet, egy megfelelő méretű tárgy valamelyik ilyen területnek csak jól fog esni.

d) Félve jegyzem meg, hogy nagyon bizarr számomra A Pénisz mint olyan vonzerejének gondolata, mert gyakorló leszbikusként bár roppantul szépnek tartom a női nemi szerv anatómiáját, de A Puncihoz mint önmagában lebegő szellemlényhez még sose vonzódtam. A partnerem és egyéb konkrét nők említett testrésze nyilvánvalóan már képezheti vonzalom tárgyát.


De hogy ne csak kötekedjek: én személy szerint nem vonzódom a péniszhez, és nem szeretem a behatolás semmilyen formáját, se a partneremtől, se önkielégítés közben, még kézzel sem. (Ha hetero lennék, eléggé nagy szarban volnék, mert egyetlen érzékeny pontot sikerült felfedeznem a hüvelyemben fáradságos munkával, és az is olyan magasan van, hogy évekig castingolhatnék egy olyan péniszt, ami kellően vékony és hosszú... egyelőre még ilyen segédeszközt se találtam, szóval gyanítom, hogy ha hozzá lenne ragasztva egy felöltözött férfihoz, még nehezebb lenne megtalálni.) Az eddigi praxisom során a partnereim se igényelték, hogy mást dugjak beléjük a saját ujjaimon kívül, de az már megfordult a fejemben, hogy mennyire jó lenne, hogy ha lenne még legalább két kezem, szóval nem tartom kizártnak, hogy valaha kedvem legyen magamra csatolni valamit a kaland kedvéért - az viszont akkor biztosan nem lesz péniszformájú, de még csak hússzínű sem.

2017. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!