Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire gyakori ez? Veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori ez? Veletek volt már olyan, hogy mondjuk egy house partin vagy valami buliban, szóval leszbikus bulin kívül odament hozzád egy lány, és valamilyen formában a tudtodra adta, hogy tetszel neki?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én már vagy 10 éve nem voltam ilyen bulikban. Akkoriban sem túl gyakran, de pár év alatt 20-szor biztos voltam, de még sose történt velem ilyen, pedig jó csaj vagyok. Állítólag manapság már nem kell egy lánynak leszbikus buliba mennie, ha lányt akar magának, mert nem kell sokat keresgélnie. Tényleg iylen sok lány vevő lenne a dologra manapság? Csak kíváncsi vagyok, mert örülnék, ha így lenne.
2015. máj. 31. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
az attól függ mennyire teszed láthatóvá a dolgot. ha benéznek heterónak, akkor cseszheted, mert nem fognak leszólítani
2015. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pontosan mire gondolsz?

Mert én teljesen leszbikus vagyok, mégis abszolút nőies, és nekem is a hozzám hasonló szexi, és hosszú hajú nők jönnek csak be. A legtöbb férfi először el sem hiszi. Azt hiszik, csak azért mondom, mert így egyszerűbb leráznom őket. Ami végül is igaz is:) mert tényleg le akarom rázni őket, mivel leszbikus vagyok:)

Szóval nem tudom, hogy érted ezt?

Írjam ki a homlokomra?

2015. máj. 31. 22:44
 3/10 A kérdező kommentje:

Mármint nem irónikusan mondom:)

Tényleg nagyon érdekelne, hogy mire gondolsz!

2015. máj. 31. 22:45
 4/10 A kérdező kommentje:

De egyébként neked volt már ilyen? Vagy hallottál már ismerőstől ilyenről?

Lehet, innom kéne kicsit, és vennem a bátorságot, és nekem kezdeményezni?

Egy éjszaka lehet találnék valakit?

2015. máj. 31. 22:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Vagy úgy érted, hogy keressem a lányok tekintetét, és mosolyogjak rájuk? És ha érdeklem, tartja a szemkontaktust?
2015. máj. 31. 22:52
 6/10 anonim ***** válasza:
bizony, a femme csajoknak teperni kell. ne várj csodát, hogy random odajönnek. Határozott jelzéseket kell adni, célozgatni, flörtölni. na persze ezzel kockázatot is vállalsz, mert megverhetnek stb.
2015. máj. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A csuda vigye el:) Akkor iszok előtte:)

Köszi a hasznos válaszokat!

2015. máj. 31. 23:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Nőies és vonzó vagyok én is, egyszerű bulikban is összeszűrtem már a levet ugyanilyen lányokkal. :) Általában a tekintetem elárulja mindig, hogy szeretnék valamit. Ha zavarba jön, mosolyog, viszonozza a tekintetem, akkor odamegyek. :)
2015. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A teperésben a szemezés is benne van. tudatosítanod kell magadban, hogy bizony, olyan társadalomban élünk, ahol az emberek nagy része default heterónak néz mindenkit.

Pláne erre jön rá, hogy nő vagy, és ezért minden félreérthető gesztusodat barátinak fogják gondolni.


Két pasi kézenfogva = melegek

Két nő kézenfogva = jó barátok

Egy férfi megdícséri a másik pólóját = ez flört?

Egy nő megdícséri a másik pólóját = de kedves tőle

Egy pasi végigmér egy másikat = akar valamit

Egy csaj végigmér egy másikat = biztos irigykedik rá

Egy pasi elkezd táncolni egy másikkal = melegek

Egy nő elkezd táncolni egy másikkal = csajbuli


Azt mondják, hogy nőies leszbikusnak lenni privilégium, hiszen nem buz iznak le az utcán, nem rúgnak ki, csak az tudja, akit te akarsz stb. de ez egyáltalán nem pozitív dolog. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy te mint leszbikus nő, totál nem vagy észrevehető.


De olyan szintig, hogy még a melegbárban is benéznek fag hagnak, mert "nem tűnsz melegnek".


Szóval igen, írd a homlokodra, viselkedj nagyon melegen, legyél rámenős de kedves, és sok sikert.

2015. jún. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2015. jún. 1. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!