Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus lány bele tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus lány bele tud szeretni egy fiúba?

Figyelt kérdés

Nem vonzódom fiúkhoz egyáltalán, a lányok mindig is jobban érdekeltek de most jött egy srác, úgy érzem szeretem, szerelemből...

Ez most mi?:/ össze vagyok zavarodva.


2017. febr. 25. 18:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én azt bírom, hogy az lmbtq emberek a legkevésbé elfogadóak, főleg ha valamit nehezebb felcímkézni vagy esetleg nem a "megszokott"
2017. febr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak a válaszát akik próbáltak segíteni!:)

Meg próbálom vele, hátha jó dolog sül ki belőle, egy kissé félek a dologtól, hogy mi lesz:/

Amúgy meg nem állok hülyén semmihez, egyszerűen csak ez össze zavart ez most egy kicsit...és én tudom, hogy mit érzek és mi zajlik le bennem ezért nem értem mi van velem vagy mi ez most... De ezen felesleges is vitatkozni szerintem. 18 éves vagyok.

2017. febr. 26. 06:55
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
Hajrá! :) Drukkolok hogy jól menjenek a dolgok, és hát mindegy, hogy milyen nemű, ha jól érzed magad vele ;)
2017. febr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem sincs ilyen. Azt a leszbikust, aki képes szerelemmel szeretni egy fiút, úgy hívják, hogy biszexuális.:D

Ha egyébként kívánod a szexet, én simán el tudom képzelni, hogy ehhez a sráchoz is vonzódni kezdesz majd, ha már beleszoktál a helyzetbe. Én is arra szavazok, hogy próbáld meg vele, legfeljebb nem lesz igazam, és akkor simán csak kilépsz a kapcsolatból.

Nem kell elzárkózni senkitől, ha szereted a másikat, nem fog számítani a lába köze.

2017. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%

testi vonzalomról nics szó. Tehát igen.

És szerintem a szerelem az alapvetően a személynek szól,az hogy sexuálisan is a vonz az már a sokat emlegetett kémia.

2017. febr. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha csak érzelmileg vonzódsz hozzá, testilenem, csak nem vagy biszexuális. Hiszen abban benne lenne a szexuális vonzalom. Ha tényleg nem érzel testileg semmit, csak nők felé, akkor biromantikus homoszexuális vagy.
2017. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
49%

A 'biszexuális' szóban a "szex" nem a közösülésre utal, hanem a nemre/ivarra (férfi/nő). Ugyanígy a szexista ember fogalma sem állandóan kefélni vágyó egyént takar, hanem olyasvalakit, aki az egyik nemet hátrányosan megkülönbözteti a másikkal szemben.

Bocsánat az okoskodásért, de egyszerűen úgy éreztem, ezt muszáj tisztázni végre.

2017. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Bár nem jellemző,de mivan ha az adott fiú egy férfitestbe született nő?

Akkor a leszbikul lány kibe is szerettet bele?

A személybe:azaz a lányba,vagy a testbe:azaz a fiúba?.

2017. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!