Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyi idősen "jelentheti" ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idősen "jelentheti" ki magáról egy lány hogy leszbikus?

Figyelt kérdés
sok helyen láttam olyat hogy 14, 15 évesen mondják hogy ők leszbikusok nekem ezzel semmi bajom mert én is ilyen korban jöttem rá de nem értem hogy miért írják nekik azt hogy 'ennyi idősen még biztos hogy nem alakulhat ki' meg hogy 'kinövi' egyszerűen nem értem hogy miért írják. én azóta is 100%-ban leszbikus vagyok

2017. febr. 9. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel sok fiatal lány csak érdeklődik még más izgalmak után is és párat csak azt hiszik hogy azok :) 22/l bi
2017. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
2-3 évesen, akkor már magy biztonsággal ki tudja mondani ezt a szót
2017. febr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is 13 évesen már tudtam, és lám, még most is az vagyok. Tehát... elég érdekes, de régen én is kaptam rá sok ilyen hideget.

18/L

2017. febr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lalalaal ***** válasza:
100%

Amikor csak akarja... én 12 éves korom óta tudom, hogy leszbikus vagyok, de persze mikor ráébredtem 12 évesen, akkor leesett, hogy ennek már egyértelmü jelei voltak évekkel korábban is. Nos mint tudjuk a heterók között vannak tájékozatlan emberek, igy nem tudom miért csodálkozol azon ha egyesek szerint 'ennyi idősen nem alakulhat ki'..biztos ők se voltak heteroszexuálisak 15 évese... idióták.. :DDD


23/L

2017. febr. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze majd pont más fogja megmondani, hogy mit érzel és hogy ettől a kortól biztosra kijelentheted... :D mindenkinek egyéni hogy mikor vállalja fel ismeri be magának hogy ő leszbikus. Nekem ezt 19 éves joromra érett meg valakinek 13-14-15 valakinek meg 40 éves korára 2 gyerekkel a háta mögött hogy nem férfivel hanem nővel szeretne együtt élni. De szerintem senkinek semmi köze hozzá és nincs senkinek joga hozzá hogy megmondja mikortól érrzheted magad leszbikusnak.
2017. febr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármi fura, de 13 éves koromban fogalmazódott meg bennem, hogy a lányokhoz vonzódom.

2 éve tettem is fel kérdést ezzel kapcsolatban, értelmes válaszokat nem kaptam, hanem ilyeneket, hogy "Inkább a Barbie babával foglalkozz, mint a p***ákkal! Majd úgyis kinövöd, meg amúgyis, divat leszbi vagy!"...

Még senkinek nem mondtam el, hogy az azonos neműeket szeretem.

Majd ha eljön az ideje, majd közölni fogom!


15/L

2017. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy osztálytársnőm 17 évesen, több pasi után jött rá, hogy leszbikus, mikor beleszeretett egy barátnőjébe, holott addig homofóbnak tűnt. Mára már el se tudja képzelni magát pasival. :)

18L/Bi

2017. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 17:55


Akkor spontán fogalmazódott meg benne a leszbikusság és nem a pasik iránti csalódás vezetett oda, hogy leszbikussá váljon? :)


15/L/L

2017. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előzőnek: a barátnője miatt jött rá, hogy miért nem működtek a kapcsolatai a fiúkkal. Csak ugye a neveltetés miatt mindenki próbál hetero lenni, ezért nem jöhetett eddig rá az osztálytársnőm sem, mi volt sokáig a gond.
2017. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

14-15 évesen.

De azért ebben benne van az életük ismerete is. Pl:soha nem tetszett nekik fiú,mindig a fiúkkal játszottak,a lányokat szerették,stb kinek mi.

Meg persze van aki zsigerből tudja.

Én is tudtam 15évesen hogy bi vagyok. Amikor jött az alkalom(17 évesen) hogy a saját nememmel is kiprobálja nem haboztam.

2017. febr. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!