Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért van az, hogy sok biszex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy sok biszex, leszbikus lány idővel beleszeret egy olyan lányba, akivel jó barátok?

Figyelt kérdés
Akkor fordítva miért nem működik?Ilyen kevés a pánszexuális ember?
2017. jan. 30. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért mivel jó barátok és mivel sok időt tölt vele nagy valószínűséggel ha már jó barátok és egy idő után kezd egyre többet jelenteni vele mivel sok időt van vele és akkor szerelmes lesz belé.
2017. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esküszöm sok biszex fél,vagy lusta ismerkedni. Fene a pofájukat :D de tényleg így van. Meg úgy gondolják hogy " jaj most az egyszer,utána minden ugyan olyan lesz". És meglepő hogy nem ugyan az.
2017. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez érdekes kérdés, viszont logikus válasznak talán azt tekinthetnénk, hogy mindig megy a vita, hogy van-e vagy nincs fiú-lány barátság, mert az egyik fél mindig elkezd többet érezni, akármennyire is nincs esélye a másiknál. Na most ez mondjuk egy leszbikus-hetero lány és egy biszex-hetero lány párosnál is ugyanúgy előfordulhat, mert mindkét barátságban van egy olyan fél, aki a saját neméhez (is) vonzódik, szóval nem áll fent semmi akadály, hogy beleszeressen.

Én személy szerint biszex vagyok, és azt vettem észre, hogy tudatosan vagy tudattalanul is mindig olyan lányokkal kezdek el barátkozni, akik úgy is bejönnének. És ha szimpatikus a személyisége, akkor teljesen evidens (legalábbis számomra), hogy elkezdek úgy gondolni rá.

Felveti a kérdést, hogy akkor hogy nem szeretek bele minden barátnőmbe, nos ezt nem tudom, mert eddig két olyan barátnőm volt, akibe beleszerettem és egy olyan akibe nem, de más igazi barátom nem igazán volt. Fiúkkal pedig nem igazán jövök ki jól, pár évvel ezelőtt volt még talán egy barátságnak nevezhető kapcsolatom egy sráccal, de általában lányok társaságát keresem.

2017. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól tartok velem is ez történt :/

Egyébként úgy gondolom, hogy a sok együtt töltött idő és beszélgetés nagyban hozzájárul. Az, hogy megbeszélünk mindent, megöleljük egymást vagy összebújunk néha ezek mind hozzátesznek, hogy túlzottan is megszeretjük a barátainkat.

2017. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!