Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan csináljam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen lány iskolába járok, nagyon kevés fiú van. Na most feltételezem vannak leszbikusok, biszexek, láttam is 1szer 2szer ilyen párokat. Hogyan tudnék össze jönni valakivel?

2017. jan. 23. 04:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess ismerkedj.. Ennyi 23 L / Bi
2017. jan. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vállals fel. Ne ordítsd ki mindenfelé, de ha sejteted, néhány lánnyal megbeszéled, ők úgyis tovább adják, és előbb-utóbb egy zárt közösségen belül, úgyis rád mozdul vki...
2017. jan. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es. Micsoda??!!

, ők úgyis tovább adják, és előbb-utóbb egy zárt közösségen belül, úgyis rád mozdul vki...

Igen mindannyian tudjuk hogy milyen a pletyka , tuti nem all meg míg nem tudja mindenki :( tudom milyenek az emberek, nálunk is vannak melegek ill leszbikusok tudom hogy hogy néznek rájuk. A másságot elítélik az emberek, ahogyan én is.

Ismerkedj és tartsd titokban , akiben 100% ban megbizol akkor mind el, és csak neki.

2017. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha barátnők akikkel bulizni járhatnál nincsenek akkor kezd ismerkedni.

valszeg az egyik nyitott lesz lány-lány kapcsolatra.

2017. jan. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!