Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan csináljam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőmmel iszonyatosan jó a szex, viszont nemrég célozgatott arra, hogy szeretné ha "megdugnám" a popsiját... Én nagyon szeretném teljesíteni a kivansagat, de még soha nem csináltam ilyet, meg más se nekem, és nem igazán tudom, hogyan kezdjek hozzá, meg pontosan mit is csináljak hogy jó legyen neki? 21/L

KATEGÓRIA!


2016. szept. 27. 01:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Az elejére szerintem itt is igaz az, ami a hetero vonalon: lassan, türelmesen, sok-sok síkosítóval és először csak ujjal.


Ha már ez megy és jó, akkor lehet tovább lépni, és valamilyen játékszerbe beruházni.


Mellesleg nem tilos ám ezt megkérdezni őtőle, akár közben is, hiszen ő érzi és ő tudja a legjobban, még ha elsőre nyilván furcsa is lesz neki valószínűleg! Kommunikáció!

2016. szept. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyalás közben a nyelved foglalkozzon a popsilyukkal, aztán ujjazhatod, de finoman, óvatosan, és eleinte csak egy max két ujjal (de több nagyon nem is kell).

Ha már ráéreztetek kölcsönösen a dologra, tudja, hogy mit élvez és te is tudod hogyan csináld, akkor lehet váltani vibrire, később felcsatolhatósra, vagy két végű dildo-ra amivel csinálhatjátok popsi-popsi vagy popsi-punci felállásban is (punci-punci gondolom alap! :) ).

De ügyeljetek a síkosításra. Nyál és puncinedv jó, de nem mindig elég, így legyen kéznél síkosító (és nem testápoló meg krémek).

2016. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hogy dugod meg a popsiját ha lány vagy?
2016. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!