Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus lány bele tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus lány bele tud szeretni egy fiúba?

Figyelt kérdés

Nem vonzódom fiúkhoz egyáltalán, a lányok mindig is jobban érdekeltek de most jött egy srác, úgy érzem szeretem, szerelemből...

Ez most mi?:/ össze vagyok zavarodva.


2017. febr. 25. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%
Biszexualitás.
2017. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha testileg nem kívánod őt, továbbra is leszbikus vagy.
2017. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
39%
Biszex vagy!
2017. febr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
64%
Az első jól mondja, ha mindkét nemhez vonzódsz akár csak egy kicsit is biszex vagy.
2017. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De nem vonzódom a fiúkhoz, ahoz se akit most úgy érzem hogy szeretem.
2017. febr. 25. 18:37
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
ha szerelmes vagy belé, akkor nem lehetsz leszbikus semmiképp. Csak nekem tűnik úgy, hogy sokan direkt beskatulyázzák magukat???
2017. febr. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

ha akarja lehet leszbikus annak ellenére is... most nekem is volt egy hetero korszakom és egy kapcsolatom mégis leszbikusnak mondom magam... ha az áll hozzá legközelebb márpedig az mivel testileg nem vonzzák a férfiak csak ez az egy és ő sem a teste miatt... leszbikust nem vonzza a férfi test, egy biszexuálist igen... szóval nem az...

úgyhogy ne foglalkozz azzal amit mondanak kérdező, én megértelek :D

a srácnak meg adj egy esélyt :)

2017. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Egy leszbikus lány nem tud beleszeretni egy pasiba és pont. Aki mégis,az nem leszbikus. A leszbikus szó azt jelenti,hogy MIND SZEXUÁLISAN,MINT ÉRZELMILEG CSAK NŐK VONZZÁK, fiú irant SEMMIT NEM ÉREZ, max.családtagok iránt szeretet . Ti pl.heteró pasiként bele tudnátok szeretni egy másik férfiab, nem a testéért,csak úgy?
2017. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Imádom amikor úgymond az lmbtq emberek nincsenek tisztába a fogalmakkal... TE nem vagy leszbikus, ezt biszexualitásnak nevezik, mit kell ezen annyit agyalni? imádom hogy egyes emberek nincsenek tisztaban a fogalmakkal vagy ennyire hülyén állnak a biszexualitáshoz...
2017. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Van egy olyan fogalom, hogy biromantikus. Ergo szerelmet mindkét nem iránt tud érezni. Ha fiúba és lányba is bele tudsz szeretni, akkor biromantikus leszbikus vagy. Ha a srácra szexuálisan is tudsz gondolni, vonz téged, akkor biszex.

Amúgy hány éves vagy? Mert kamaszkorban még sokaknál nem állt be a szexualitásuk, szóval lehet, hogy eddig úgy érezted, hogy csak a lányok, de mostanra "megértél" a fiúkra vagy valami... Vannak akik csak 40 évesen jönnek rá a szexualitásukra, úgyhogy ne stresszelj ezen.

Jöjjél össze a sráccal, megtapasztalod hogy milyen ha ő ölel át, csókol meg, meg később esetleg több, ha tetszik, és lánnyal is voltál már így, akkor tudhatod, hogy biszex vagy, ha nem, akkor vagy amit mondtam, biromantikus, vagy csak kíváncsi voltál...de csak sodródj a történésekkel, lesz ahogy lesz, ha nem is életed legfelemelőbb élménye lesz, tapasztalatot szerzel meg minden. :)

2017. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!