Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Összejönnél olyan nővel, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan nővel, aki az előző barátnőjét bántalmazta?

Figyelt kérdés
Csak egyszer fordult elő.

2017. jan. 31. 12:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Errdj el a 8.ker-be postásnak:D
2017. jan. 31. 14:07
 12/19 A kérdező kommentje:
*Eredj
2017. jan. 31. 14:07
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Bár nem vagyok leszbikus, válaszolok.


Számomra az erőszak bármilyen formában elítélendő és ha egyszer vki ki provokálta,hogy megverd akkor a következő ember is kiprovokálhatja, és ez nem ok arra,hogy bántalmazz egy másik embert főleg úgy,hogy te erő fölényben vagy! Mondhatni könnyebb a kisebbet bántani.


Ha neked ment volna önvédelem címmel,megint más lenne,de csak verbálisan bántott,te meg erre fizikailag bántottad.



Nem jönnék össze olyan emberrel aki már előttem lévő párját bántotta, jogosan tehetem fel a kérdést,hogy én leszek a következő?


Konfliktusok minden kapcsolatban vannak,de ha mindenki verné a másikat amiért provokálja akkor nem nagyon lennének kapcsolatok,nem hogy pár kapcsolatok,de még barátságok sem,szerintem :D

2017. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nemcsak verbálisan provokálta ki de mind1.Olyannal ugysem jönnék össze aki nem tudja felfogni,hogy egyszeri volt és kész.Ja,és magasabb nálam 6 cm-el,de szintén mind1.
2017. jan. 31. 15:05
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
A történettől is függ! Jelenlegi páromnál is volt hogy megütötte exét,de elmesélte a történetet. Megértettem. Megbánta. Vannak emberek akik kikövetelik direkt elmennek addig hogy bántsd hirtelen felindulásból. Engem eddig 2-szer pofoztak meg.... jogosan. Ennyi. Szóval a válaszom lehet hogy összejönnék ilyen lánnyal.
2017. jan. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem igen, összejönnék vele...Jelenlegi kiszemeltemnek is kíváncsi vagyok az agresszív oldalára, nem tudom megmondani miért. Lehet kicsit defektes vagyok :D

18/bi

2017. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hittem volna, hogy ha valaki valaha bántotta a párját, akkor majd felvállalja a következő párja előtt. Emiatt tisztellek, hogy van benned gerinc.

Én a magam részéről igen. Aikidozom, átlagos srác se tud csak úgy megverni, nem hogy egy átlagos "nem nagydarab" lány :D Nem tudom, mit takar az, hogy "kiprovokálta", de amíg velem nem genya valaki, addig élvezi a bizalmam.

2017. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ja, igen. Azért szavaznék bizalmat a partneremnek, ha megtudnám, hogy erőszakos volt valakivel, mert szerintem jár neki is egy második esély. És ezért a kérdezőnek is. Az emberek változhatnak.

/én meg idealista vagyok/

2017. jan. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Bár én biszex vagyok és ez egy sráccal történt, de.. Nem jönnék össze. Volt egy ilyen kapcsolatom egy sráccal,1-szer részegen megütött meg megrugdosott, akkor még úgy voltam vele,hogy részeg volt és olyat mondtam,amit nem kellett volna. Másodszorra már józanul is nekem jött,pedig akkor nem csináltam semmi rosszat,Elvileg kiprovokáltam azzal,hogy nem akartam vele veszekedni.. -.- Többször is bántott,mert Elvileg "kiprovokáltam". Szakítani nem tudtam vele,mert azzal fenyegetett,hogy akkor elmondja a homofób anyáméknak,hogy biszex vagyok. Sokáig ment ez így. Végül úgy sikerült megszabadulni tőle,hogy volt egy műtétem és rá 2 hónap múlva megint megvert.. Ezt megtudta apám és ott vége volt a dalnak.

Tehát határozottan nem jönnék össze egy ilyen nővel. Azt mondod kiprovokálta..oké,biztos oka volt annak,ami történt. De annyira kiprovokálta,hogy elég jól ellásd a baját? Gondolom akkor nem kicsit adtál neki.. Ha neki sikerült így kiprovokálni,akkor másnak is sikerülni fog.

Mellesleg,ha elmondanád mi történt pontosan,akkor könnyebb lenne válaszolni. Abból hogy bántalmaztad és elég jól elláttad a baját nem derül ki,hogy mi történt.

2017. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!