Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ettől most rossz ember vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől most rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretnék biszexuális lánnyal járni, mert zavar a gondolat hogy férfival volt.. Szerintetek ez rossz dolog? Tudom hogy hülyeség de valahogy másképp nézek az olyan lányokra akik voltak már fiúval..
2017. jan. 16. 20:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagy rossz ember,engem is zavar ha a barátnőm férfival volt előttem.De van különbség aközött,hogy valaki biszex és pótléknak használ ha épp nincs pasi meg hármasozni akar,megcsal,lecserél pasira,és aközött ha valaki nem volt biztos a leszbikusságában és megpróbálta pasassal de nem ment.Ha onnantól nem volt és nem is akar férfival lenni,ha se szexuálisan nem izgatják már,se érzelmileg nem tud kötödni hozzájuk,egyszóval ha igazából leszbikus,akkor esetleg el tudnám fogadni,de biszexet én sem.

L/L

2017. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem unjátok még ezeket az ostoba biszex sztereotípiákat? A barátnőmért kész voltam a világ összes pasiját feladni, sosem gondoltam arra, hogy szexelnék mással is, mindig nagyon komolyan vettem az elköteleződést, szerelem nélkül nem tudtam elképzelni egy kapcsolatot. Mégis ő lökött el magától a végén.

Sosem értettem, milyen alapon gondolják magukat különbnek a homofóboknál a biszexellenes leszbikusok.

2017. jan. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!