Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ettől most rossz ember vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől most rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Nem igazán szeretnék biszexuális lánnyal járni, mert zavar a gondolat hogy férfival volt.. Szerintetek ez rossz dolog? Tudom hogy hülyeség de valahogy másképp nézek az olyan lányokra akik voltak már fiúval..
2017. jan. 16. 20:24
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
100%

nem

te ilyen vagy és ilyen lányt tudnál szeretni

ezzel semmi baj nincs

2017. jan. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Én biztos büntetnélek érte, pl. magasabb adód kellene fizetned.
2017. jan. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jaj csak az adót ne:(
2017. jan. 16. 20:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én biszex vagyok, de még nem voltam sráccal, bár még lánnyal sem, de inkább a lányok felé hajlok és bár nem lenne kizáró ok, hogyha lett volna már fiúval, de sokkal inkább tetszik, ha lánnyal volt, és még jobban, ha még senkivel. Az annyira nem tudom... olyan tisztaságot áraszt. Nem mintha egy kapcsolat beszennyezné az embert persze =D De érted... most is valaki ilyen tetszik, és úristen... csak kár, hogy ő inkább hetero, bár szerintem a hajlam megvan benne talán.

Szóval azt akarom mondani, hogy megértelek és szerintem nem vagy emiatt rossz ember.

2017. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs gond ezzel, ameddig nem köpsz kígyót-békát rájuk. Ilyen vagy, ez van! Viszont én amondó vagyok, hogyha találsz egy lányt, akivel igen is klappoltok, emiatt ne hátrálj meg! :)
2017. jan. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, de ha valakit igazán szeretek biztos vagyok benne, hogy nem érdekelne/zavarna.
2017. jan. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember fel a fejjel :)

És ha leszbikus vagy akkor termèszetes ez a gondolat,de ha mrgszeretsz valakit ne engedd el

2017. jan. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Anal szex szamit ?
2017. jan. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, hogy volt valakivel de jobban örülnék egy szűz lánynak. És nem azért mert másabb csak kevésbé tartanék az elsőtől lánnyal ha kezdő lenne.

Szerintem azzal sincs gond amit te szeretnél max picit nehezen lesz találni olyat, de kitartás! (: 21/Bi/L

2017. jan. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nos én biszex vagyok, de sosem feküdtem le fiúval (és lánnyal sem), így is zavaró?
2017. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!