Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mit csináljak, ha az exem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az exem folyamatosan bekavar a kapcsolatomba?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást, jól megvagyunk. Viszont úgy két hónapja elkezdett az ex barátnőm írogatni.

Nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mert ezzel a nővel végre tényleg sikerült túl lennem rajta, elég sokáig tartott, mert

nekem ő volt az első nő az életemben, de aztán elég csúnyán szakított velem. A lényeg az, hogy ez a 2 hónap alatt, folyamatosan

azt próbálja bemagyarázni a páromnak, hogy vele sokkal boldogabb voltam, elkezdett neki is írogatni, a volt szerelmes képeinket

és sms-einket küldözgetni. Ami normális, hogy felkavarta a párom. Eleinte ő sem tulajdonított nekik jelentőséget, mert elmagyaráztam

hogy nagyon jó vele, szeretem stb. Viszont amit nagyon bánok, hogy még az exemmel csináltunk úgymond egy szex videót, csak magunknak, amit szintén

elküldött a barátnőmnek, holott azt hittem már rég kitörölte. Nagyon szégyellem magam ez miatt, barátnőmmel is sikerült nagyon

összevesznünk, hogy hogy lehettem képes erre a másik pedig, hogy olyan dolgokat csinálunk amit vele még nem voltam képes pedig,

akarta már :( félek, hogy ezek után tényleg elveszítem őt is egy ilyen hülyeség miatt, nem tudom már hogy bebizonyítani, hogy

mennyire boldog vagyok vele és hogy szeretem, viszont ez még "csak" 7 hónap, az exemmel 4 évet voltunk együtt. Hogy tudnám az

exem leállítani? Facen tiltottuk, telefonszámot cseréltünk erre postán keresztül vette fel a kapcsolatot. Komolyan mondom nem

normális. Volt esetleg valakinek ilyenben tapasztalata? Szakítanátok a barátnőm helyében? tudom, hogy a videó nagyon kiveri a

biztosítékot, már 1000x megbántam, sőt azt is, hogy egy ilyen nővel volt viszonyom, bár mentségemre szóljon akkor még nem volt ilyen. 25L



2017. jan. 13. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Btk. eset. Annyit jelezzetek neki vissza, hogy fel fogjátok jelenteni, ha folytatja. A párodat pedig győzd meg tényleg minnél jobban, hogy ez a lány a múlt. Kívánok minden jót nektek. 27/F
2017. jan. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Csak az a megoldás ha a barátnődet meggyőzöd,hogy ő kell neked,és nem reagál semmit az üzenetekre.Az ex meg egy idő után megunja,hogy semmi hatása a mesterkedéseinek és feladja.Mennyi idős egyébként az ex?

UI:Tudtam hogy egy fontoskodó csávó bele fog szólni,mintha hozzájuk szólt volna a kérdés és mintha valaki kíváncsi lenne rájuk.

20/L/L

2017. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5%

Én is teljesen kiakadtam volna a barátnőd helyében. Szexvideó? Hát nem tudom, számomra ez nem fér bele egy kapcsolatban, szerintem ilyet csak a k*rv*k csinálnak. Nekem meg egy olyan barátnő nem kell...

Viszont lehet a barátnőd ezt másképp látja, szóval bizonyits!!Hajrá...

A volt barátnődre meg annyit, ő is egy idióta, lehet vissza kellene menned hozzá...összeilletek...

2017. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem értem minek kell bántani a kérdezőt is és az első válaszolót,hogy pasi.Oké nem leszbikus ,de nem trollkodni jött ,hanem normálisan válaszolt.

Hű szexvideó ,törjünk pálcát a feje felett.Nagy dolog ,hogy csináltak,házi videó saját célra nem mutogatni akartak,bár azzal se lenne gond .Mindenkinek a saját értekrendje.


A te gondod kérdező! Nos én is javaslom ,hogy mond neki hogy rendőrsegi ügy lesz ha nem hagy békén titeket és ha ezek után sem érti meg komolyan elmennék és feljelenteném.A barátnődet nyugtasd meg ,hogy csak ő érdekel.Nem az számít mennyi ideig voltatok együtt vagy vele mennyit vagy most ,hanem a minősége.Ő szereted ,ne hagyd hogy külső ok szétszedjen titeket.Ezután erősebbek lesztek!Ő is látja ha feljelented akkor őt szereted és nem érdekel az exed.Kérj távoltartásit is.

Exed nagyon gyerekesen viselkedik,talán az észhez téríti.Ha pedig a videót elekezdenén terjeszteni vagy egyebek...akkor súlyosabb következményei is lehetnek.

Ne hagyjátok hogy a zaklató nyerjen!!!

Sok sikert!

2017. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

szóval kedves 4-es, ha a te barátnődről derülne ki akkor sem számítana?

Azért pedig nem fogok bocsánatot kérni, ha kinyilvánítom a véleményem!

2017. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megértő válaszokat! A rendőrségre gondoltam én is, viszont ez esetben attól félek, hogy nyílvánossá teszi a videót. Eddig nem néztem volna ki belőle, hogy megteszi, de ezek után...

tntn11:

Uhh hát elèg jól megkaptam tőled a magamét!

Hidd el magamtól nem jutott volna eszembe egy ilyen videót készíteni, és csak is az akkori barátnőm kedvéért csináltam, mert olyan időszakom is volt vele, mikor távkapcsolatban éltünk! Nem fogok magyarázkodni, megtörtént, belementem, csináltam egy hibát, de attól még nem hiszem, hogy k*rv@ lennék, de tiszteletben tartom a vélemènyed!

2017. jan. 13. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem zavarna ha lenne ilyen videója!

Ja azért nem kellene,ha mondjuk nem mondtad volna rá hogy prostituált.Szép szavak mit ne mondjak.Bár ha jól tudom azok nem ezekkel foglalkoznak.

2017. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
"UI:Tudtam hogy egy fontoskodó csávó bele fog szólni,mintha hozzájuk szólt volna a kérdés és mintha valaki kíváncsi lenne rájuk. " Mert, mièrt baj, ha egy pasi hasznos hozzászólást ír, csak mert ez a kategoria?? Tök korrekt választ adott, nem tudom mi a bajod, nem is olyan kèrdéshez szólt hozzá, hogy "lányok, ti hogy csináljátok a barátnőtökkel?"... Én is leszbikus nő vagyok, de nem vágom, hogy miért kell ennyire gyűlölködni..
2017. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is feljelentést tennék hasonló esetben. Illetve először egy figyelmeztetés, hogy a következő alkalommal, ha zaklat, feljelented. Vagy ha személyesen jelenik meg, rendőrt is hívsz. És ha gondolod, figyelmeztesd, hogy ha a videót nyilvánosságra hozza, azzal durván belegázol a személyiségi jogaidba, és még nagyobb büntetést kaphat érte. (Bár ha eddig ez nem jutott eszébe, akkor lehet nem kell mondani neki, ezt rád bízom)


Egyébként meg, a legkisebb zaklatásra vágd a nyakába a feljelentést nyugodtan.


Jelenlegi pároddal meg beszéljétek meg, hogy miért kételkedik abban, hogy őt kevésbé szereted. Mert a zaklatótoknak pont ez a célja, hogy titeket szétszakítson. Hiszen nem tudja elviselni hogy téged mással lát.

2017. jan. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megoldódott azóta a probléma, vagy még mindig ez a helyzet? :/
2017. febr. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!