Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem idegesítő egy nőnek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem idegesítő egy nőnek, ha a férfiak folyamatosan a fenekét nézik meredten?

Figyelt kérdés
2016. dec. 5. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar:)
2016. dec. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés...nővérem ilyen, mindent megmutató cicanacikban járkál, és nem tudom eldönteni direkt csinálja, hogy felizgassa a pasikat (köztük engem is sajnos) vagy csak élvezi, hogy ilyen ruhákat hord. Nagyon jó segge van, van it mutogatni, de akkor is...nem egy osztálytársamtól hallottam már vissza, hogy de megb*sznák nővérem seggét, és elég kellemetlen tud lenni néha.
2016. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Azért hordanak feszülős nadrágot és bő dekoltázst, hogy megbámulják őket. Különben apáca ruhákban vagy zsákokban járkálnának.
2016. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés...
2016. dec. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért van a feneketek. :)
2016. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hátul nincs szemem szóval nem érdekel

Bár azt is szoktam mondani hogy " Ha nem teszik a pofám nézd a p.csám... "

2016. dec. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

"Ha nem teszik a pofám nézd a p.csám..."


Én inkább nyalnám. ;)

2016. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Amiről nem tud az nem fáj neki"


Általában a pasik igyekszenek úgy nézni csajokat (és feneküket),hogy azt ne vegye észre.Ha pedig feltűnően nézi,akkor azt direkt csinálja úgy.

Engem nem szokott zavarni,mert az esetek többségében fel sem tűnik,hogy nézik.

Ellenkező esetben sem zavartatom magam,mert a szemei végül is arra vannak,hogy nézzen vele.

Ha már a stírölés átmegy taperolásba,akkor már le szoktam állítani az egyént.

2016. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szánalmas, ahogy a férfiak a nők után forognak.... szerencsére engem egész máshogy méregetnek, de ha jó csaj lennék, az a retikülös, akkor elég hamar leszakadna a retikül pántja, mert arconb*nék vele pár szemétládát.
2016. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hármaska!!!!! figyelj ide, nem azért öltöznek így! azért, mert NEKIK tetszik. nem nektek, az ilyen gyökereknek akarnak a jó csajok tetszeni. ők válogatnak, úgy öltöznek, ahogy nekik jól esik. te az a típus vagy, aki a még elhiszi, hogy a miniszoknya az egyenes felhívás? jézus.......
2016. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!