Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol tudnék legkönnyebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék legkönnyebben lányokkal ismerkedni? 18/L

Figyelt kérdés
Sok oldalt neztem es facebookon is keresgeltem de ezeknek a 80%-a vagy fake vagy fiu volt lanynak kiadva magat.

2017. jan. 12. 21:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
10-es nem :) es 11-es igen ez a baj :/
2017. jan. 13. 23:43
 12/20 anonim ***** válasza:

Biszexualiskent mondom, pontosan ugyanugy mint a heteroknal.

En szemelyszerint sosem regisztraltam tarskeresokon/ismerkedtem volna itt, volt olyan, hogy fel evig senkivel nem randiztam, kivartam a szerelmet...es mindig a "veletlen" hozott ossze bennunket. Hinni kell, nyitottnak lenni es bar nehez, de turelmesnek.

2017. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Itt nem akarsz, mert ki tudja kicsoda?

Ekkora hülyeséget! Máshol honnan tudod, hogy kicsoda? Ez is egy lehetőség! Bárhol lehet ismerkedni! Itt is, buszon is, vásárlás közben is, stb!

2017. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nekem is nehéz.

L

2017. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Meg valosagba ismerkedsz valakivel van rola egy kulso velemenyed majd ha szoba elegyedsz vele akkor lesz egy teljes keped rola hogy vegulis milyen (unalmas,vicces,lekezelo,stb stb) persze elso beszelgetesbol nem fogod tudni igaz de a sokadiknal mar igen.

Itt interneten annak adod ki magad akinek akarod es olyan stilusba beszelsz azaz olyan latkepet tudsz kesziteni magadrol amilyet csak akarsz mert van idod atgondolni hogy mit is akarsz irni stb. Vagyis imterneten azt se tudod hogy nez ki valojaban az illeto es hogy milyen a szemilyesege.

2017. jan. 23. 20:50
 16/20 anonim válasza:
Ha szeretnel irj :)
2017. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

ezzel én is így vagyok, tényleg nagyon nehéz, élőben szinte lehetetlen de próbálkozni mindig lehet:)

15/l

2017. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
én azt is el tudnám hitetni a csajjal hogy földönkívüli vagyok, szal fiúként lánynak kiadni magam már nem kihívás
2017. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát ha valami ügyetlen 12-15 éves lányról van szó akkor lehet. Nálam általaban az első 2 mondtatból kiderül hogy lány vagy sem.
2017. jan. 31. 21:39
 20/20 anonim ***** válasza:
En ezzel nem ertek egyet itt sok lanyok lany van en is beszeltem jo parral es en is az vagyok ,ez csak kifogas 20/L/L
2017. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!