Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Pécsen és Baranya megyében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LinaLight kérdése:

Pécsen és Baranya megyében valóban ilyen kevés fiúsly/butch lenne?

Figyelt kérdés

Ahogy sétálok az utcán és nézem a baráti köröm,szinte egy ilyen lányt nem.találok.

Hiába szeretnék ilyen emberekkel beszélgetni...valóban nem sok ilyen lány van erre vagy csak rossz helyen vagyok rosszkor? Van esetleg olyan oldal ahol lenne esélyem ilyesmire?



2017. jan. 9. 21:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is Pécsi vagyok, de ilyen téren még nagyon tapasztalatlan... így hát nem igazán ismerek hasonló lányokat, de ezen szívesen változtatnék :) 19/L/bi/lányos
2017. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én egy pécsi fiús(abb) lány vagyok :D Elég nagy az ismerettségi köröm és be kell, hogy valljam, magamom kívül egy fiús lányt sem ismerek. Max néhány nőieset és annyi. Állítóag hemzsegünk, nos, lehet én is a vakok táborához tartozom... ezek szerint :D 16/L
2017. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!