Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Pécsen és Baranya megyében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LinaLight kérdése:

Pécsen és Baranya megyében valóban ilyen kevés fiúsly/butch lenne?

Figyelt kérdés

Ahogy sétálok az utcán és nézem a baráti köröm,szinte egy ilyen lányt nem.találok.

Hiába szeretnék ilyen emberekkel beszélgetni...valóban nem sok ilyen lány van erre vagy csak rossz helyen vagyok rosszkor? Van esetleg olyan oldal ahol lenne esélyem ilyesmire?



2017. jan. 9. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Tele van Pécs.
2017. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

En oda jarok egyetemre igaz mostanaban ritkan vagyok arra mert vegzek.

Nezz el wannabe-be. :)

2017. jan. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Gondolom a Wannabe-be estefele egyedül érdemesebb,mint nap közben társaságban. :/:)
2017. jan. 10. 08:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én is csak kb. öt embert tudnék mondani, de igen, érdemes Wannaba látogatni :)
2017. jan. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én pécsi vagyok, de még egy leszbikussal/biszex-szel se találkoztam (vagy csak nem vállalják fel). Mondjuk lehet csak nincs olyan ismeretségi köröm.

L/lányos

2017. jan. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát nekem is ritkán,elszórtan 1-2 ember van,de én is szeretnék hozzám hasonlóakkal ismerkedni ^^

(L/Lányos)

2017. jan. 10. 18:07
 7/12 anonim ***** válasza:

sajnos én is csak néhányat ismerek és voltam a Wannaba és ott sem ismertem meg új embereket. Lehet csak rosszkor voltam pedig én is szeretnék ismerkedni hozzám hasonló lányokkal. :)

19/L/L

2017. jan. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
igazából a fiúkkal is érdemes lepacsizni ott, nagyon aranyosak és ha ismerkedni akarsz nem rossz módja, hogy bekerülsz a helyi meleg közösségbe... ^^ azt meg ott lehet :)
2017. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És sem ismerem senkit Pécsen. Szeretnék ismerkedni Pécsi lányokkal. 21/bi/L (lányos).
2017. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bár én Somogyban lakok,de sokat szoktam Pécsre járni. És valóban nem látni sokat. Meg a válaszokat nézve is,mindenki szinte lányos. :D Szóval akadnak páran,de nem valami sokan. :)

Párkeresőkön sem látni túl sokat,ahogy tapasztaltam,de lehet csak elkerülöm őket én is.

2017. jan. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!