Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi volt a legrosszabb szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb szexuális élményetek? Privátba is várom. 21. l. l

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
amikor azt hittem, hogy biszex vagyok.... volt 6 évig barátom, utána próbálkoztam párszor fiúkkal... de akkor már egy éve szingli voltam és éltem vígan az életem... egyszer meztelenre vetkőztünk és mondtam inkább hagyjuk, másik meg hát csináltuk egy darabig de... ráadásul ők olyanok akik évek óta tetszettek vagy mi és jól ismertem is őket... csak ez tartott vissza a sírástól, nem akartam megsérteni annyira a büszkeségét a srácnak, de én azóta nem próbálkozom férfiakkal, semmi sem vonz bennük sajnos rá kellett ébrednem... pedig úgy easy lenne
2017. jan. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos? Nem jobb lánnyal?:)
2017. jan. 8. 23:32
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Haveromnak rosszabb is volt.Őt 12.-ben félévkor megb**ták matekból.
2017. jan. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még mikor nem mertem bevallani magamnak,hogy leszbikus vagyok,összemelegedtem egy pasival.Taszított az egész mentalitása,a megjelenése,minden rajta,dehát minden más lánynak tetszett volna,lelkesen meséltek a férfiügyeikről,gondoltam,ez a sorsom,úgyhogy belementem. A csókjától gyakrlatilag hányingerem volt,amikor pedig előkerült a farka iszonyat gusztustalan volt,úgyhogy ott is akartam hagyni,erre nem engedett el,leszorított,fogdosott,gyakorlatilag majdnem megerőszakolt(pedig addig nagyon aranyos,rendes pasika hírében állt,régóta ismertem már),de szerencsére elengedett.Azóta nőkkel járok,semmi gond a szexel,velük nem volt rossz élményem,jól érzem magam lesznikusként.Pasinak pedig soha többé nem egedném meg hogy hozzámérjen.
2017. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!